Wpis z mikrobloga

Dziewczyna ktora mi sie podoba mowi ze woli spędzać czas z kolezanka. Przyznała mi nawet ze jest to jej dziewcyna (pol zartem pol serio ze woli dziewcyzyny ale potem powiedziala ze żartowała) Niby fajnie nam sie rozmawia ale chyba zraziłem ją tym do siebie ze pierwszy raz jak ja zobaczylem ( na poczatku pisalismy przez tydzien i to o rzeczach bardzo sprośnych) To klepnałem ja zwyczajnie w tyłek. Byla strasznie oburzona i skonsternowana całą sytuacją. Szczerze mówiąc po wiadomościach które mi wysyłała myslalem ze jest bardziej lubieżną ale okazalo sie potem ze wszystko to co pisala powiedziala mi ze bylo ironiczne (choc wcale tak nie brzmiało) Podsumowując zalezy mi na niej lecz teraz czuje lekki strach do mnie i mysli ze jestem zwyklym creepem i obmacywaczem. Jak odkręcić to przekonanie i sprawić aby wzięła mnie na powaznie? mysle ze do siebie pasujemy
#incel #redpill #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #zwiazki
  • 15
  • Odpowiedz
@elfik35 przeprosilem ją szczerze ale dalej jest jakby „wycofana”. Moze to dlatego ze dopiero kilka razy sie widzielismy. Ona jest rok młodsza chodzimy do jednej szkoly
  • Odpowiedz
@soshiu: Po tygodniu klepiesz dziewczynę w tyłek na podstawie tego co ci napisała? a potem próbujesz nam wcisnąć że ci na niej zależy?

Czy ty masz nas za idiotów czy 12 lat? a może próbujesz oszukać samego siebie? bo chyba nie nas?
  • Odpowiedz
@Namarin Nie no mam 18 ona 17 pisalismy o rzeczach strasznie zboczonych. I gdy zobaczyliśmy sie w realu to musialem zachować sie tak jak w necie zeby nie wyjsc na pożera wiec klepnalem ja w tyłek. Mysle ze gdybym tego nie zrobil to tez by bylo zle bo w koncu pisalem jej ze bedziemy uprawiać seks gdy sie zobaczymy (niewazne ze tk bylo ironiczne, serio nie wiedzialem o tym) Okazalo sie ze
  • Odpowiedz
@soshiu: Szanowny kolego, w realu jej układ rozrodczy sklasyfikował cię jako "słaby" i wycofał popęd seksualny bardziej niż ci się wydaje, dlatego teraz ona sama reinterpretuje tytułem racjonalizacji to co wcześniej napisała (dziewczyny nie rozumieją podświadomych biologicznych procesów, przetwarzają to sobie emocjonalnie..). Nie "goń" za nią, jeszcze bardziej stracisz w jej oczach. Zachowaj dystans czy nawet usuń się w cień na jakiś czas.
  • Odpowiedz
Pytanie tylko po co takie wymówki.


@soshiu: Odpowiedź jest prosta. Ona jest jakaś #!$%@?, chcesz się z #!$%@?ą laską która jedno pisze a drugie robi umawiać?
  • Odpowiedz
@soshiu: No i pamiętaj - kobiety wirtualnie piszą często zupełnie co innego niż potem mówią i robią realnie. Poza realnym kontaktem mogą zgrywać "famfatal", a w realu nie wykazują się żadną odwagą zasłaniając się koleżankami czy orbiterami dla ochrony.
  • Odpowiedz
Eh... wam coś tłumaczyć to jak grochem o ścianę rzucać... Nie upadlaj się w jakikolwiek sposób przed żadną dziewczyną (tylko eksponujesz słabości, a tego panie nie wybaczają w całym tym pościgu o pipkę), po drugie nie dawaj zaufania temu co piszą poza realnym kontaktem, nie myśl, że one w takim wieku ściśle rozrodczym myślą intelektem jak (załóżmy) Ty... to są hormonalno-emocjonalne stwory w tych latach.
  • Odpowiedz
@Kotniepies no ta bo w realu widzi ze nieudacznikiem az takim nie jestem i mam odwage do niej zagadac chociażby xd chcialem zobaczyc jej reakcje po prostu i to „wsm masz racje” mnie rozbawiło
  • Odpowiedz