Wpis z mikrobloga

Może to nieco banalne, ale gdzie #niebieskiepaski kupujecie gacie? Mam na myśli konkretnie bokserki ale przylegające na dzień, żeby nie narazić się na skręt jądra XD Oglądałem w sieciówkach ale się rozglądam za rekomendacją jakichś innych źródeł zakupu majtów. Marian Paździoch Giorgio Borgio Wypierdache odpada. Jaki materiał najlepszy? #modameska #bielizna i oznaczam jeszcze #bieliznaboners bo skoro zwyrole lubią to na kobietach to sami pewnie też wiedzą co wybrać. Slipki(trójkąty) odpadają, nawet bym nie wiedział jak w tym chodzić.
  • 6
  • Odpowiedz
@jerzalke: ostatnio kupiłem (nie wiem czy to oryginał) pierre cardin bokserki w auchanie i jakościowo o wiele lepsze niż inne które mam. Siurak czuje dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jerzalke: Jestem wrażliwy na dobór gaci i kilka modeli już przerobiłem. Tanie, drogie, średnie - nie ma znaczenia, mają być wygodne i trzymać wszystko na miejscu. Ostatnio kupiłem ot tak dla testu bokserki w Pepco - białe z czarną metką (białe bez metki są do niczego). No i rewelacja dla mnie. Bardzo fajne gacie za kilka złotych.
  • Odpowiedz