Wpis z mikrobloga

#shitwykopsays #neuropa

Mam prawdziwą perłę! Właściwie, to polecam całe to znalezisko o jakże wymownym tytule! A w nim:

-Rostowski ukradł 24 miliardy! #!$%@?, dwadzieścia cztery miliardy w jeden rok, nieźle.

-gdzie poszła kasa? Oczywiście - do Izraela! Żydzi, żydzi, żydzi. Wszędzie żydzi!

-będzie druga Grecja albo Hiszpania (czy przejmiemy też klimat? Jestem za!)

-wszyscy wyborcy PO zrzucają się na dług! Nie ma wymówek! A tak serio, to w ogóle wszyscy, którzy nie głosowali na Krula. TYLKO KRUL.

-PO rządzi światem niczym Reptilianie, nawet jak się partia sypie, to... CELOWE DZIAŁANIE PLATFORMY! A to szelmy, kto się tego spodziewał?! Oczywiście - tylko wykopki!

Zakończę cytatem z jednego z komentarzy:

Dlaczego ludzie sa dalej tacy glupi!?


( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS.

Każdy płaci składki na siebie.


Ten pan chyba średnio wie, jak działa ZUS =]
  • 8
@szczepqs: po co wchodzisz na główną? zawsze jak tam jakimś cudem trafie to gdy już wracam na mirko zastanawiam się co ja właśnie #!$%@? przeczytałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@siedge: W zasadzie nie wchodzę, ale jak uruchamiam aplikację na androida, to muszę zobaczyć kawałek głównej. Rzuciłem okiem na kilka komentarzy i już wiedziałem, że będzie niezła rozrywka ;) Ja ich nawet nie minusuję, bo jest wspaniała beka, jak się tak użalają nad sobą, że ich wszyscy okradają. Albo jak ktoś napisze, że wyjechał do UK i wszyscy się nad tym spuszczają (szkoda, że nikt ich nie poinformował, że ta ich
@szczepqs: Przecież 90% znalezisk na głównej gdzie się ciśnie po Tusku, SM, nauczycielach, muslimach i innych ciekawych rzeczach gwarantujących główną tak jest. Aż się przypomina ostatnia dyskusja @RageKage z wyznawcami krula. Same shit day by day. ;)