Wpis z mikrobloga

@Kauabang: Jak zgłosiłeś sprawę do ubezpieczalni przed zakończeniem sprawy? Znajomy ma podobną sytuację i na komendzie dostał info, że daje sprawcy dostanie dopiero po zakończeniu sprawy, a wiadomo, że bez tego szkody zgłosić nie da rady
  • Odpowiedz
  • 0
@collector musi obowiązywać. Jeżeli twoje auto stoi zapakowane, a ktoś w nie wjedzie i wiadomo kto to to muszą ci auto naprawić lub dać odszkodowanie. Ktoś ci auto zniszczył i od tego ma OC. Ty sam nie musisz być w ruchu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kauabang: typa nie ma w domu. Czego tu nie rozumiesz? Nie ma go. Przecież nikt nie będzie na niego czekał. Nie ma to nie ma.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kauabang: stary mi ktoś przerysował samochód na parkingu, świadek zdarzenia wsadził mi kartkę za wycieraczkę, że widział i podał numer rejestracyjny sprawcy. Po dwóch miesiącach pismo o nie wykryciu sprawcy i sprawę zamknięto.
  • Odpowiedz
@lucjjan: @bobergda: byli świadkowie, którzy spisali numery rejestracyjne. Ja za szybą samochodu znalazłem karteczkę z numerem telefonu do sąsiada, którego samochód też został uszkodzony. Okazało się, że koleś odnalazł samochód sprawcy (kasując pięć innych samochodów nie można daleko odjechać), porobił zdjęcia. Nie wiem skąd zdobył, ale podał mi też numer polisy sprawcy. Ubezpieczyciel stwierdził, że na podstawie tych dowodów i liczby zgłoszeń z tego zdarzenia, nie czekają na
  • Odpowiedz
@niebiesko-niebieski: No i takimi wpisami pokazujesz jak działa Polska Policja - wszystko byle jak, po łebkach, umarzamy bo nie ma czasu zamiast zająć się sprawa na poważnie.
Zaraz wytoczysz argumenty ze mało policjantów, że nie ma od tego ludzi i są ważniejsze rzeczy. Dla mnie to żadne argumenty a tylko wymówki. Sprawa każdego obywatela, choćby najgłupsza ale z podstawami do jej rozwiązania, powinna być priorytetem każdej służby Państwowej. A ty
  • Odpowiedz
umarzamy bo nie ma czasu zamiast zająć się sprawa na poważnie.


@zustdodupy: Bo nie ma. Jest coraz mniej policjantów, a spraw z roku na rok przybywa. Jestem ciekaw jak ty byś zajął się każdą sprawą z pełnym zaangażowaniem mając codziennie kilka nowych + plus kilkanaście/dziesiąt z poprzedniego okresu ;)
Pisz do swojego posła/senatora z zapytaniem "Dlaczego na komisariacie X jest o Y mniej policjantów niż rok temu, a spraw jest
  • Odpowiedz
@niebiesko-niebieski: Ale to jest złe podejście i prowadzi do nikąd. Należy wszystko robić dobrze i poprawnie a wytłumaczenie, ze nie ma czasu i jest zbyt mało funkcjonariuszy to żadne wytłumaczenie. Nigdy się w tym kraju nie poprawi jak ludzie będą tak podchodzić do wszystkich spraw.
Pisz do swojego przełożonego/komendanta i spytaj dlaczego jest tak mało pracowników w Policji i nie wyrabiacie się z robota. Może zaproponuj jakieś rozwiazanie żeby to
  • Odpowiedz
@Kauabang: policja w tym kraju jest g---o warta, ale na wypoku uwielbiana przez wszystkich, bo dadzą mandat komuś kto przekroczył prędkość o 13km/h czy inną pierdołę popełnił. Ale jak muszą się wykazać i poważnie zrobić coś dla ludzi to nie da się. Ehh porażka.
  • Odpowiedz
@noswtg: kamery nic nie zmienią. Koledze gość na parkingu przypakował w auto, uciekając uszkodził drugie będące w ruchu. Wszystko nagrane wraz z numerem rejestracyjnym z monitoringu osiedla. Finał ? Taki sam jak u autora :) tfu na tych pseudopolicjantów
  • Odpowiedz