Wpis z mikrobloga

@HumbugPL: polityk z zawodu, bez żadnej wiedzy, powtarzający proste slogany i reprezentujący mentalny islam. Zrozumiałe, dlaczego robi wrażenie na tej prostszej części społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@Bover: @Kozajsza: To jest zawodowy polityk, to jest norma w krajach demokratycznych i tacy ludzie w takim systemie są potrzebni. Pomiędzy 2007 a 2019 rokiem między innymi był zatrudniony do pomocy Winnickiemu, albo był w Fundacji Republikańskiej, czyli przez lata merytorycznie przygotowywał się do pracy w sejmie: postawił na to bardzo wiele i zamiast zająć się normalną dochodową pracą to zainwestował czas w budowanie politycznej kariery. Do tego
  • Odpowiedz
@ziemba1: Nie przeczę sobie. Możesz mieć wiedzę przydatną do rządzenia lub wiedzę przydatną tylko do tego, by się do tego rządzenia dopchać. Bosak ma tylko tę drugą.
  • Odpowiedz
@Bover: Co to znaczy, że mi nie przeszkadza? Ty czytałeś w ogóle to co napisałem? Warsztatowo gość jest znakomicie przygotowany do roli zawodowego polityka: nie podobają mi się jego poglądy, ale to sprawny organizator, dobry mówca, świetnie wypada w telewizji i ma przygotowanie merytoryczne. I nie, nie chodzi o "umiejętność dorwania się do koryta", tylko chociażby analizy prawa, zarządzania ludźmi czy dyskutowania.
  • Odpowiedz
@HumbugPL: jedyne osoby, które twierdzą, że on rzekomo dobrze wypada w debatach to psychofani Konfederacji, nie zauważyłeś tego? To ci sami ludzie, którzy mówią, że Braun jest świetny merytorycznie, a Korwin "orze" dyskutantów.

Zwróć uwagę, że wszyscy oni używają podobnych technik, które elegancko zakrywają merytoryczną część. Nie stwierdziłem nigdzie, że nie jest dobrym mówcą, ale za tą mową powinna jeszcze iść jakaś rozsądna treść.
  • Odpowiedz