Wpis z mikrobloga

Wbiłem kij w mrowisko.

Na ostatnim Pokemon Direct zapowiedzieli DLC do Pokemon Sword/Pokemon Shield.
Fani mają ból dupy, a ja tymczasem uważam to za świetną decyzję i nawet mam na to jakieś argumenty.

Tymczasem ziomki deklarują zaoranie marki i wyprzedawanie kolekcji. Więc jak ktoś będzie chciał kupić w końcu Pokemon Soul Silver, to może się uda nareszcie :D

#gry #pokemon #nintendoswitch #nintendo #dlc #grafomaniacontent
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@imler1th: biłem bardziej do tworów pokroju Crystal czy Emerald, które były dobudówką do poprzedniej gry sprzedawaną w cenie nowej

Contentu w Dlc zdaje się być więcej i za mniej. Do tego bez wciskania tego jako nowej gry, czy sztucznego generowania tytułów do kolekcjonowania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: może drogo jak na Pokemony, ale absolutnie normalna kwota jak za grę first party na Switcha, a przede wszystkim pod tym kątem powinno się na tę cenę patrzeć. Przeca nie wycenią tej gry jak na 3DSa
Przeca nie wycenią tej gry jak na 3DSa


@ja-jasiek: Niby czemu? Gra wcale nie oferuje więcej contentu niż gry 3DS-owe. Sporo rzeczy przy produkcji mieli z czasów 3DS-a. Nawet silnik gry działa i wygląda jak żywcem wyciągnięty z 3DS-a.

Tak swoją drogą przez twój wpis zauważyłem jedną rzecz: z DLC się wiąże ciekawa konsekwencja - nawet jak ludzie będą odsprzedawać masowo Sword i Shield to GameFreak zarobi na tym drugi raz
:<

Niby czemu? Gra wcale nie oferuje więcej contentu niż gry 3DS-owe.

Polemizowałbym. Powiedziałbym, że z powodu upośledzonej filozofii Game Designu by Game Freak ma z grubsza tyle samo contentu, co wcześniejsze produkcje, mimo tego, że mógłby mieć znacznie więcej.

Nawet silnik gry działa i wygląda jak żywcem wyciągnięty z 3DS-a.

Tylko z racji tego jak różne są to sprzęty, to mogę założyć się o nerkę, że nawet jeżeli tak wygląda i
@bastek66: były? nie widziałem nigdzie takich informacji. Widziałem tylko, że najpierw internauci jojczeli, że modele i animacje są z recyklingu i dementi Game Freaka (o zgrozo tylko w Famitsu, przez co info do Europy dotarło późno).

A wymiany i walki z "odzyskanymi" stworami będą. Bazowa gra dostanie aktualizację z nimi wraz z wyjściem DLC.
@bastek66: oezu. Nie czuję tego.


Wolałbym zobaczyć rozszyfrowane i tak dalej pliki gry i móc samemu to obczaić.
No i pliki pozostawione w danych gry nigdy nie muszą niczego świadczyć. Może być tak, jak zresztą napisałem w wpisie, że zwyczajnie nie zdążyli dokończyć wątków i pliki zostały na karcie.

Zresztą, w Sun/Moon w demie było w cholerę danych, które potem posłużyły ludziom do odkrycia wielu rzeczy z pełnej gry.
Można powiedzieć,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bastek66: ale ja nie chcę YT. Poszukam sobie, może gdzieś coś ktoś napisal sensownego.

No i w sumie dobrze, że tylko zgłasza YT, bo N-ka jest znana z dużo bardziej agresywnych działań