Wpis z mikrobloga

@ja-jasiek: Jak znasz tych ziomków to daj znać, chętnie wykupie te kolekcje tylko jak rozumiem po okazyjnych cenach bo skoro jest ich dużo to zaraz rynek zaleją używane pokemony więc ich cena spadnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@imler1th: biłem bardziej do tworów pokroju Crystal czy Emerald, które były dobudówką do poprzedniej gry sprzedawaną w cenie nowej

Contentu w Dlc zdaje się być więcej i za mniej. Do tego bez wciskania tego jako nowej gry, czy sztucznego generowania tytułów do kolekcjonowania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: może drogo jak na Pokemony, ale absolutnie normalna kwota jak za grę first party na Switcha, a przede wszystkim pod tym kątem powinno się na tę cenę patrzeć. Przeca nie wycenią tej gry jak na 3DSa
  • Odpowiedz
Przeca nie wycenią tej gry jak na 3DSa


@ja-jasiek: Niby czemu? Gra wcale nie oferuje więcej contentu niż gry 3DS-owe. Sporo rzeczy przy produkcji mieli z czasów 3DS-a. Nawet silnik gry działa i wygląda jak żywcem wyciągnięty z 3DS-a.

Tak swoją drogą przez twój wpis zauważyłem jedną rzecz: z DLC się wiąże ciekawa konsekwencja - nawet jak ludzie będą odsprzedawać masowo Sword i Shield to GameFreak zarobi na tym drugi raz
  • Odpowiedz
:<

Niby czemu? Gra wcale nie oferuje więcej contentu niż gry 3DS-owe.

Polemizowałbym. Powiedziałbym, że z powodu upośledzonej filozofii Game Designu by Game Freak ma z grubsza tyle samo contentu, co wcześniejsze produkcje, mimo tego, że mógłby mieć znacznie więcej.

Nawet silnik gry działa i wygląda jak żywcem wyciągnięty z 3DS-a.

Tylko z racji tego jak różne są to sprzęty, to mogę założyć się o nerkę, że nawet jeżeli tak wygląda i
  • Odpowiedz
@bastek66: były? nie widziałem nigdzie takich informacji. Widziałem tylko, że najpierw internauci jojczeli, że modele i animacje są z recyklingu i dementi Game Freaka (o zgrozo tylko w Famitsu, przez co info do Europy dotarło późno).

A wymiany i walki z "odzyskanymi" stworami będą. Bazowa gra dostanie aktualizację z nimi wraz z wyjściem DLC.
  • Odpowiedz
@bastek66: oezu. Nie czuję tego.


Wolałbym zobaczyć rozszyfrowane i tak dalej pliki gry i móc samemu to obczaić.
No i pliki pozostawione w danych gry nigdy nie muszą niczego świadczyć. Może być tak, jak zresztą napisałem w wpisie, że zwyczajnie nie zdążyli dokończyć wątków i pliki zostały na karcie.

Zresztą, w Sun/Moon w demie było w cholerę danych, które potem posłużyły ludziom do odkrycia wielu rzeczy z pełnej gry.
Można powiedzieć,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bastek66: ale ja nie chcę YT. Poszukam sobie, może gdzieś coś ktoś napisal sensownego.

No i w sumie dobrze, że tylko zgłasza YT, bo N-ka jest znana z dużo bardziej agresywnych działań
  • Odpowiedz