Wpis z mikrobloga

Wzruszyłem się trochę jego wywiadem, jest pewny siebie nie tylko w grze, ale też w tym co chce osiągnąć, nie koloryzuje też wszystkiego, zna swoją cenę, szkoda, że na tylu graczy aktualnie jako jeden z nielicznych potrafi aż tak to ukazać. Oby znalazł taką drużynę, w której będzie czuł się dobrze, robił dobre wyniki i czuł satysfakcję z wygranych, tak jak każdy też popełniał błędy, ale przynajmniej potrafi się do nich przyznać
@GT2: @Lorenka: @Piotr_Rupik: @Koninapolska: @Perkele93: Smutne i dziwne dla mnie jest to, że mimo tych wielu plotek o pozyskaniu kazachskiego składu o których wspominał Michu czy braku chęci grania ze sobą (cytując nie widzieli w tym sensu) to i tak każdy podpisał kontrakt na następny rok. Czyżby faktycznie plotki o łatwej kasce bez wysiłku w VP były prawdą?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zakv1: jeśli wspomniał tyle razu, że większości nie chciało się w ogóle trenować lub nie potrafili tego robić to co tu innego myśleć? :P

Też można wyciągnąć wniosek, że Biały ma jakieś większe problemy emocjonalne, że nawet nie chce pracować z psychologiem chodź każdy uważa, że często nazbyt emocjonalnie podchodzi do cs'a.
@zakv1: przykładowo można zobaczyć jak Oko podchodził do oglądania demek. W czasie oglądania odpalił streama i czytał chat zamiast oglądać demka xD
Nie wiem nawet czy to demka w jakikolwiek sposób przyspieszał. O tak sobie puścił jak jakiś serial na drugim monitorze i poszedł robić obiad
@franek13: @Lopata997: W sumie też takową opcję rozważałem. Z jednej strony Krakowski bumelant kolegował się z michem, grali razem w GF-Gaming. Z drugiej chociaż to podejście Janusza do gry, wypowiedzi na czacie u Pago i generalnie zachowanie też nieźle świadczy o nim. Nie powiem, że napisałem o nim bo Wykop lubi wieszać na nim psy( ͡° ͜ʖ ͡°)
Vegi czy phr nie należeli do rdzenia drużyny,
@zakv1: Wg mnie Snax to tylko taka otoczka. On z tego co pamietam w starym vp cieszył się opinia ze przykłada się do gry. Tez miał może wtedy większa motywacje (top 5 indywidualnie), ale tam raczej był problem z pasha czy białym którzy mieli mało godzin. Na snaxie po słabych wynikach każdy wiesza psy szczególnie na wykopie, ale z tego co widze po graczach/wywiadach/streamach to nie słyszałem tego typu opini. Za
Snax chciał #!$%@?ć Micha, bo ten wymagał od niego zaangażowania do gry( ͡° ͜ʖ ͡°)


@zakv1: Skąd wiesz, że Snax? Nie powiedział w wywiadzie wprost, że chodziło o Snaxa. Poza tym Michu w dalszej części wywiadu pochlebnie się o nim wypowiadał, dochodzi też fakt, że kumplowali się na długo przed VP, razem grali bodaj w GF-Gaming...Ja wiem, że tutaj to się lubi wjeżdżać na Snaxa i pewnie