Wpis z mikrobloga

Witam wykopkow pora was trochę poirytowac zdolnościami używania mózgu których nie posiadacie :)

Akcja unsub :
Major przed akcja - 4 godziny by zebrać 500 zloty
Major w trakcie akcji - 1.5 godziny by zebrać 500 złoty z równolegle trwającym lajtem knura

Akcja policja wchodzi do domu za donejty efekty jak wyżej.

Pełen suckers brawo frajerzy brawo opłacało się srac jak małe dzieci przez całe dnie i spamować tag.

Wplacanie knurowi
Nowoszkolne ameby wpłacaja knurowi robią z niego bohatera się cieszą że 2k zebrał knur.
Jakże to przybliża nas do celu proszenia o węgiel i do powrotu klimatu prawdziwej szkolnej.
Ręce opadają z waszego debilizmu. Staroszkolny wykop. Chyba latexowy wykop.

Latexowy Fiodor
Dla tych co nie wiedzą srawek jest latexowy bo jest kłamca manipulant i rozpuszcza meneli poniza się przed nimi by zarabiać :
To jest prawdziwa definicja latexa

Fiodor -
Poniza się przed knurem
Manipuluje knurem
Kłamie widzów bo od dawna ma układy że srawkiem by monetyzowac szkolna.
Kłamie widzow bo miał nie zarabiać a jednak tylko to go interesuje. Przerywa kłótnie meneli byle odpowiadali na donejty i zarabiali dla niego. To samo co robil srawek wyłączając lajty gdy robiło się grubo i zarobek schodził na bok.
Ale wykop ufa mimo iż Fiodor robi ich w #!$%@? z jakimiś wezwaniami na policję :)

Lajt majora
Widać że zielonki z wykopu i ludki ze slabiutko psychika które tu piszą o mordowaniu majora niszczeniu go te wszystkie cioty nie radzą sobie z oglądaniem majora :))))

Lajt był bardzo fajny i polecam każdemu. Była rozmowa o leczeniu majora. Major ciągle odstrasza się że niedługo go tu nie będzie a widzowie go podkrecali donejtami że go kochają i chca by się leczył. Przez co major plul się do że wszyscy go zamknąć chca itd. Bardzo fajny lajt spokojny cisza itd.

Knura lajt dresiarze kibice darcie mordy wszystko to co najgorsze gowniarze patologia Fiodor promuje.

Wykop natychmiast przestaje być już staroszkolny jest siedzibą nowoszkolnych zielonek pasujących szkolna dla swojego redaktorka Fiodora który ma układy że sraweczkiem od dawna.

Tak czy siak jestem wybrany najbardziej irytujące osoba na tagu a to czemu -

1 gdy wykop lize dupe srawka ja go cisne
2 gdy wykop mówi że major nie zarobi złotówki mówię odwrotnie i mam rację. Wykop sad
3 gdy mówię że robiąc hałas o osobie która żyje z hałasu to debilizm a pkt2 to potwierdza - wykop sąd i nazywa mnie latexem
No i oczywiście polemika :)
Specjalnie napislame długo bo jedyny komentarz na dole to będzie - dobra spadaj
Bo intelektualnie tutaj jestescie mieccy wszyscy :)
4 gdy wam barany mówiłem że Monika zniszczy majora to sapaliacie żem latex :)

Dla nowoszkolnych od magicali i innych ciot to ja tutaj Pan staroszkolny pokazał wam że istnieją latexy i co robią. Bezemnie srawek byłby dzisiaj nadal bohaterem szkolnej tak jak jest nim Fiodor. Ale teraz widownia jest już za głupia by dbać o staroszkolny klimat. Nikt tutaj już nie wie o co chodzi. O nagrania o węgiel itd. Teraz się debilny wykop cieszy ze knur ma węgiel za darmo.

Ogólnie wasze myślenie jest proste wy jesteście prości. Albo krzyczeć na knura albo na majora.
Srawek wam zrobi jeszcze tak z Fiodorem że będzie odwrotnie i będzie wesoło :)

Możecie srac głupota

#kononowicz #patostreamy
  • 32
@alfons-metody: i nie przepraszam za nic ze do debili zwracam się po imieniu hahaha powodując że teraz robią ankiety jak bardzo ich irytuje. Wy cioty wiecie że tak jak wszystko co robicie robicie to źle. Przecież wy mnie lansujecie na jedyna myśląca osobę tutaj dziękuję.
Boli wasz co pisze nie czytajcie ignorujcie a nie piszcie o mnie mnie lansujac. #!$%@? wy kompletnie macie puste główki zielonki i inne nowoszkolne ciotki
@alfons-metody: Za bardzo się kolego angażujesz , zresztą jak wielu tutaj w Szkolną i jej bohaterów. Co do Fiodora to myśle że wiele osob go ceni za umiejetnosc podkręcania Knura. Co do zarobków i dziwnych akcji spolecznosci wykop to umówmu się - nikt normalny się takimi pierdołami nie zajmuje.

Moim celem jako widza jest odsuniecie Majora od Szkolnej, ale nie na zasadzie zawisci, żeby miał gorzej w życiu, tylko dlatego, że
@Fabriczo: tak sobie wmawia wykop by się lepiej czuć. Trzeba było oglądać lajta. Podejrzany był jeden donejt za 100 reszta 3 złote od staroszkolnych lub ludzi znających psychikę majora i robiących mu psychoze donejtami. Obejrzyj zamiast ufać debilom z tagu. Jeden z lepszych lajtow majora a na pewno najlepszy z krakowa
@alfons-metody: a myślałem że tylko ja mam takie zdanie o super nad redaktorze fiodorze jak gdzieś w jakiejś dyskusji napisałem że jest miękkim #!$%@? podszyty i że dla mnie jest tam w jakiś sposób do gadany z rudym pentem ....to było gadane no co ty ? On to robi za darmo on jest inny to nie jest lateks a wczorajszy lajt pokazał jak liże knurze jaja zawodowo
@barti69: w takim razie wytłumacz mi jak wpłacania kasy knurowi ma spowodować że major pozostanie poza szkolna?
Czy kierujemy się tutaj brakiem logiki że skoro zona odeszła od męża który płakał za nią. A odeszła bo miała kasę to teraz nie wróci jak zacznie u niej kasy brakować a max ciota który ciągle chce jej powrotu nagle kasę ma?

Gdzie tu logika debilny wykopie?

Dobra szkolna to biedna szkolna
@alfons-metody: Oglądalność tez na korzysć ćpuna? Zaklinanie rzeczywistości co? To mozesz dla ćpuna powiedzieć uwierzy nawet w to że iał wieksza oglądalność i wiecej zebrał. A za każdym donejtem patrzenie za kamere na monie po instrukcje co odpowiedzieć. Dawno już by pluł i rzucał kubkami tylko go za morde trzymali na krzesle by chociaż 500 wyciągnąć. Przecież już w połowie wyszedł ale pewno za fraki go wsadzili znowu na miejsce. Jedyne