Wpis z mikrobloga

Hej Mirasy
Sprawa jest - będzie dzisiaj pite sporo, niestety cierpie na okropny syndrom dnia następnego. Na drugi dzień czuję że było pite nawet po 4 piwach A im więcej tym gorzej się czuje na 2 dzień - niekiedy potrafię zacząć czuć się jako tako dopiero koło 18.

Znacie jakieś sposoby żeby zredukować jakoś te objawy ?
Próbował ktoś te specyfiki na kaca typu 2kc czy inne takie ?
#impreza #alkohol #kac
  • 34
@chado_podobny najlepiej to pic dobre drinki - skład : wódka (około 25% drinka) + woda gazowana (około 65 % drinka) + naturalny sok z porzeczki / bzu ( reszta drinka - sok naprawdę musi być dobrej jakości - cena około 10 zł za 200 ml.
W ten sposób pijąc, cały czas się nawadniasz plus nie pompujesz w siebie tony cukru, tylko tą nie wielką ilość z soku. U mnie załatwilo wszelkie problemy
@chado_podobny nie słuchaj tych #!$%@?ów typu mniej pij albo wcale jak nie umiesz. Wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba z głową. Jeden potrafi przystopować w odpowiednim momencie drugi po kilku kieliszkach traci asertywność. Słuchaj no mnie ( ͡º ͜ʖ͡º) -zjedz coś konkretnego przed piciem -nie mieszaj alko i staraj się pić lepszej jakości wódki -zapijaj niegazowanymi rzeczami, najlepiej gęste naturalne soki -pij między kolejkami po parę łyków
sluchajcie mam takie kace ze nawet jak wlele w siebe lit izotoników(mam juz swoje lata i tez próbowałem jakos to ogarnac) to i tak na 2 dzien zdychałem.

nie mieszam alkoholi, zazwyczja pije whisky, idziemy do klubu wiec ciezko o dobrze jakosciowy alkohol. przed #!$%@? jakas pizze albo lasanie
@chado_podobny jak wodeczke pijesz to nie popijaj jej jakimś sokiem tylko woda mineralna z sokiem z cytryny świeżo wyciskanej. Uwierz mi sprawdzona metoda która odmienila moje podejście do picia, zero kaca możesz wypić duzo
  • 0
@chado_podobny
Dobra jestem właśnie się położyłem.
Wypiłem 2 piwa 2kieliszki wódki i 6dronkow whisky+redbull.
Nie czuję się jakoś bardzo pijany
Na koniec #!$%@? mcroyala i herbatę zimowa z mcdonalds.

Zobaczymy jak będzie jak wstanę.
Trzymajcie kciuki.

Żeby odwrócić trochę rolę - #!$%@? plusuja trzeźwi śpią dalej ...#!$%@?:)