Wpis z mikrobloga

#dekadawrapie
Producent dekady miejsce 4:


Tuż poza podium znajduję się ktoś, kto ma specjalne miejsce w moim serduszku, człowiek którym moim zdaniem jest jednym z najbardziej niedocenianych producentów w historii gatunku i nie rozumiem kompletnie dlaczego dlaczego tak rzadko pojawia się na bitach u bardziej fejmowych graczy. O talencie tego człowieka dowiedzieliśmy się dzięki Frenchowi Montanie(i to chyba największe osiągnięcie w jego karierze( ͡° ͜ʖ ͡°)). Potem pojawiał się na projektach takich raperów jak Smoke DZA, Spitta, Riff Raff, Playboi Carti, Action Bronson czy Talib Kweli.

New York tinged, sample heavy, foggy music.

te słowa podobno najlepiej opisują jego muzykę. Moim zdaniem jego styl jest bezpośrednią inspiracją dla tego co robił Carti we wczesnych etapach jego kariery i denerwuje mnie to, że tak mało ludzi to rozpoznaje ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W miniaturce mój ulubiony bit poprzedniej dekady i w tym wypadku naprawdę mocno polecam posłuchać co tam wrzuciłem w najciekawszych jego bitach bo w przeciwieństwie do kawałków, które wrzucałem u innych producentów z zestawienia, tutaj znajdzie się sporo mniej znanych utworów na których Harry stworzył magię ( ͡º ͜ʖ͡º)

Najciekawsze bity Harrego z tej dekady:
Playboi Carti - Location
RiFF RAFF - LAVA GLACiERS (feat.CHiLDiSH GAMBiNO)
Harry Fraud & Curren$y - Sixty-Seven Turbo Jet
Action Bronson - Jar Of Drugs
Sean Price feat Eddie B & Maffew Ragazino - Don't Try It
Smoke DZA - Ashtray (ft. Domo Genesis & SchoolBoy Q) Prod. Harry Fraud
Curren$y & Harry Fraud ft. Styles P - WOH
Danny Brown - Hottest MC
Chinx Drugz ft. French Montana - I'm A Coke Boy
French Montana - Haaaaan
French Montana - Poison
French Montana - How You Want It
French Montana - Dontchu
French Montana - Sweetest Thing
French Montana - Let You Know
French Montana - Playing In The Wind II
tak wrzuciłem całem Mac & Cheese 4 bo każdy bit na tym projekcie to majsterszyk (òóˇ)
Stalley - Petrin Hill Peonies
Wiz Khalifa - Blindfolds ft. Juicy J
Pusha T ft. Troy Ave - Road Runner

#rap #muzyka #yeezymafia
ShadyTalezz - #dekadawrapie 
Producent dekady miejsce 4:
SPOILER

Tuż poza podium...
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ShadyTalezz: nie zamierzam obrażać nikogo, ani niczego, ale specjalnie odsluchalem sobie kilka kawałków sprzed ponad 20 lat 2paca i stwierdziłem, że amerykański rap ma regres. Tekst, bit, aparycja jak i teledysk się chowają przed królem, przykład
Neq - @ShadyTalezz: nie zamierzam obrażać nikogo, ani niczego, ale specjalnie odsluch...
@ShadyTalezz: brakuję mi tu tylko tego sztosu + Shot Caller, który swojego czasu w NY był lokalnym hymnem jak niedawno All the Way Up, każdy chciał na tym położyć zwrotę. Harry to przekot, ale nie poszedł szerzej z tego samego powodu co Clams. produkcje - przynajmniej większość - są zbyt niestandardowe i skąpane w reverbie, są gwarantem zajebistego numeru, ale niekoniecznie czegoś oblegającego kluby, więc to bardziej trafia do bardziej wczutych
takitutej - @ShadyTalezz: brakuję mi tu tylko tego sztosu + Shot Caller, który swojeg...
@shabangbinbash: z tego co wiem to jeszcze w okolicach 2005 wciskał ludziom swoje tejpy pod marketami w houston, brał też udział w programie MTV od zipa do gentlemana czy coś takiego, tworzył komediowe trio raperów z
Andym Milonakis i całkiem znanym aktorem Simonem Rexem. Jodye to z jednej strony chodzący mem a z drugiej nadal mega utalentowany i raczej autentyczny człowiek. Wszystkie jego studyjne utwory to freestyle a na wizytach w