Wpis z mikrobloga

@droid43210: No mi na wieść, że towar jest kupowany w biedronce wyobrażam sobie budę w której jedynym narzędziem pracy jest zamrażarka i mikrofalówka i odgrzewanie tych "pyszności" z iglotexu. Jak tu jest inaczej, to szacun ale to właściciel powinien wprost zaznaczyć. Jeśli jest tak jak ja piszę to niech gnije :-)
  • Odpowiedz
@kepak: przecież on. Biedronki kupuje warzywa i mięso, akurat tam jadłem i nic nie jest z mikrofali. Poczytaj sobie jeszcze raz co napisał. Tam są jedne z najlepszych zapiekanek w regionie. Myslisz że gdzie restauracje kupują produkty? W makro a tam jakość jest na tym samym poziomie
  • Odpowiedz
  • 0
@droid43210 Przecież nie napisałem ,że ten punkt tak robi. Napisałem tylko że szkoda że właściciel tego nie zaznaczył bo dla nie których zapiekanki z biedronki = syf
  • Odpowiedz
@droid43210: nie tego się spodziewałem, bardziej liczyłem na występ w stylu Stonogi

Same opinie i oceny w internecie powinny być weryfikowane bo lepsze 10 ocen rzetelnych niż 50 bezsensownych
  • Odpowiedz
@droid43210: Geniusz marketingu ujawnia: aby zdobyć więcej klientów musisz obrazić tych głosujących na partię rządzącą. Uwikłanie się w politykę to klucz od sukcesu w prowadzeniu budy z kebabami.
  • Odpowiedz