Wpis z mikrobloga

Mamy zwycięzcę #rozdajo dechy z wpisu :)
https://www.wykop.pl/wpis/46622463/mirki-i-mirabelki-chcialbym-zrobic-swoje-pierwsze-/

Szczęśliwcem został: @pozeczkowy

Gratuluję i odezwij się na PW żeby dograć wysyłkę :) Jednocześnie mam nadzieję pamiętasz, że liczymy na jakiś feedback pod tagiem jak już ją otrzymasz ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jednocześnie za Waszą namową i dzięki Waszym komentarzom chcielibyśmy spróbować sprzedać deski, które obecnie mamy wykonane, a jeśli będzie zainteresowanie trochę mocniej zająć się ich tworzeniem :)

Kto wie, może kiedyś przerodzi się to w coś większego.

Tak jak pisałem jednak w pierwszym poście mamy problem jak ugryźć temat cen, bo wykonanie takiej dechy zajmuje około 6-8 godzin pomijając czas schnięć pomiędzy szlifowaniami i olejowaniem. Nawet pomijając koszt materiału, aby ekonomicznie było to opłacalne deska musi swoje kosztować, co znowu nie wiemy czy Was nie odstraszy.

Z drugiej strony otrzymujemy ręcznie wykonany, jedyny i niepowtarzalny produkt na długie lata (a jak ktoś dba o takie rzeczy, to i do końca życia).

Dlatego też ponownie chcemy trochę Was wykorzystać, stąd ogromna prośba o wypełnienie ankiety.

Jednocześnie w niedzielę wystawimy jedną deskę na aukcji charytatywnej dla WOŚP. Komu się nie udało wylosować dziś, proszę o plusowanie komentarza „Wołaj mnie do aukcji WOŚP”, a będę wołał plusujących do wpisu o aukcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#hobby #diy #rekodzielo #majsterkowanie #stolarstwo #rudewood #mirkolos
ArRog - Mamy zwycięzcę #rozdajo dechy z wpisu :)
https://www.wykop.pl/wpis/46622463/...

źródło: comment_8qlACvKD8NW5vKubUnE2LHMd4zbzJgKR.jpg

Pobierz

Ile byłbyś w stanie zapłacić za takie deski jak pod tagiem #rudewood?

  • 50-99 zł 59.8% (466)
  • 100-149 zł 18.7% (146)
  • 150-199 zł 6.4% (50)
  • 200-249 zł 2.2% (17)
  • 250-299 zł 1.3% (10)
  • 300-350 zł 11.6% (90)

Oddanych głosów: 779

  • 69
  • Odpowiedz
@pan_kleks8: Pierwszy raz robiłem rozdajo, a w kilku brałem udział i z tego co pamiętam, każdy wołał do rozwiązania konkursu :) Jeśli kogoś wkurzyłem to tym komentarzem z góry przepraszam ¯\_(ツ)_/¯ Ja osobiście chciałbym wiedzieć jak się skończyło :)
  • Odpowiedz
@ArRog: zagłosowałam na przedział 50-99, ale chciałabym dookreślić, żebyś poniżej 80 się nawet nie wygłupiał, bo mimo wszystko pochłania to czas i energię. 80-100 za takie deski to jest w mojej ocenie optymalna cena. W sklepach można takie dostać za 60/70zl, wiec jeśli ktoś będzie chciał dopłacić za wytwor customowy to dopłaci te +- 20 zł, przy większej dopłacie jednak pójdzie raczej do sklepu.
  • Odpowiedz