Wpis z mikrobloga

#rozowepaski to sa tak nielogiczne kreatury, ze nie moge tego pojsc xD.

Mamy w planach z moja dziewczyna wspolnie zamieszkac. Zaproponowalem jej, ze mozemy zamieszkac razem w mojej kawalerce, pod warunkiem, ze rachunki i rata kredytu bedzie dzielona 50:50. Ona na to, ze nie bedzie mi kredytu splacac I moze tylko za rachunki zaplacic xD. To mowie jej, zeby poszukala czegos innego.

Dzisiaj mi wyslala ogloszenie z olx z kawalerka na wynajem. 200 zl wiecej na osobe I troche gorszy standard, ale jedziemy ogladac xD. Przynajmniek nie bedzie mojej raty splacac xD.

#logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 384
  • Odpowiedz
@przemianawdzika: kolejny raz sobie uświadomiłem że mirki to idioci. Dobrze kombinuje sz tylko w źle słowa to ubrales i to różowa zabolało. Z resztą jeśli na kawalerkę jeszcze amasz powiedzmy 20 lat rat to jeśli nadal będziesz z tą różowa to pewnie będziecie już małżeństwem i połowa mieszkania i tak będzie jej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GienekZFabrykiOkienek: ty myślisz, zanim napiszesz? Różowa z własnym mieszkaniem niby czemu miałaby mu ratę kredytu spłacać? Jak pisałem, typowi chodzi o to, by sobie zarobić, a dziewczyna z mieszkaniem dałaby mu kopa w dupę. Jedyna szansa, że by mu się opłaciło, to ślub, ale przecież doskonale wiadomo, że taki cwaniaczek-cebulaczek raczej nie ma szans, bo z takim człowiekiem nikt normalny długo nie wytrzyma, a po rozstaniu mieszkanie byłoby znowu w
  • Odpowiedz
@Pantokrator: A jak to sobie inaczej wyobrażasz? Mieszka na krzywy ryj za darmo u OPa, a swoją kawalerkę panienka wynajmuje? :D Jeżeli mają dwie kawalerki na kredyt najuczciwszym rozwiązaniem jest, żeby mieszkali w jednej i wspólnie ją spłacali, a druga niech się spłaca sama - wtedy nie ma znaczenia u kogo mieszkają i oboje na tym zyskują.

Jak pisałem, typowi chodzi o to, by sobie zarobić

A dupa, która chciała
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GienekZFabrykiOkienek: i powtórzę - płacenie 50% rachunków to już korzyść dla OPa, bo wiele opłat jest od metra. Po prostu OP jest pazerny. Dziewczyna z faktu, że to mieszkanie OPa, a nie wynajmowane, ma 0 korzyści, piszę po raz nty a ty dalej nie rozumiesz. Jedyna opłacalna dla niej opcja, to spławič kretyna. I gwarantuję, że tak w końcu zrobi.
  • Odpowiedz
@Pantokrator:

i powtórzę - płacenie 50% rachunków to już korzyść dla OPa, bo wiele opłat jest od metra.


No jest na korzyść OPa, co z tego? Mieszkając razem oszczędzają jako para kupę kasy - różowa chciałaby po prostu przytulić 90% tej oszczędności zostawiając niebieskiemu marne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przemianawdzika: Przecież tej kawalerki byś nie wynajął jak w niej mieszkasz. Teraz płacisz sam kredyt i wszystkie rachunki a tu byś miał przynajmniej taniej te rachunki plus dziewczynę w mieszkaniu które jest twoje.

Jak jesteś takim dusi groszem to bardzo dobrą propozycją jest wynajęcie u kogoś. Ty masz swoje które musisz ogarnąć i wynająć a ona płaci połowę za wynajem waszego gdzie w momencie rozstania nie ląduje na bruku.
Może
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GienekZFabrykiOkienek: nie ma czegoś takiego, jak oszczędzanie jako "para" - OPowi zależy tak bardzo na transferze do swojej kieszeni i woli tracić, niż nie ciągnąć od dziewczyny grubej kasy, bo jest pazernym cebulakiem. I tyle. Z tego "oszczędzania" korzyść ma tylko nasz wykopek-zarzutkowicz.
  • Odpowiedz