Wpis z mikrobloga

@yneb: czekaj, czyli najpierw dałeś psu mięso z chlebem na zagrychę, potem chleb z wędliną, a na końcu chcesz podać zam chleb i osłonkę po parówce? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jak chcesz zapewnić psu urozmaicenie, to celuj w różne karmy ale z tej samej półki. Obok Acany masz, nawet nieco wyżej, orijena, masz eden, całkiem blisko simpsonsa 80/20, tylko tam jest MSM, więc sama nie jestem pewna,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matra: typowa baba nielogiczne myśląca. Oczywiście że jak dawałem brit care to przeszedł już wszystkie smaki po dwa razy, ostatecznie zdecydowałem się na brit fresh bez zbożowego z uwagi na dobrą przemianę materii psiaka. Teraz karmię go brit care bez zbożową i jest kupka 2,3 razy dziennie.
@yneb listę wartościowych karm nazywasz gównem i obrażasz się, jasno pokazując że wziąłeś do siebie krytykę karmy, którą wybrałeś? Cóż, to nie ja tu mam jakiś problem ¯_(ツ)_/¯ pytasz o karmę, masz odpowiedź, wolisz się unosić, nie mój biznes ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yneb: lol. Idąc tym tropem to po prostu daj mu kaszę z ryżem. A potem pedigripala. Co tydzień worki zmieniasz? I zawsze koniecznie na gorszy? Acana ma u siebie od cholery i ciut ciut smaków. Spróbuj wild prerie od acany. Na radę ze swoim podejściem nie przechodzi, bo po tygodniu pies będzie jadł parówki. XD