Wpis z mikrobloga

@PMV_Norway: Mi samych rachunków wyszło 25k, do tego jeszcze czeka faktura za prąd, mam nadzieję, że poniżej 1k bo grudzień był ciepły, żyć nie umierać ¯\_(ツ)_/¯ Żarcie swoją drogą, ale byliśmy na święta w PL, więc w tym miesiącu ekonomicznie bo sporo dobroci mamy jeszcze poupychane. Muszę kiedyś policzyć ile tak dokładnie nam na jedzenie i picie wychodzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PMV_Norway: @Stashqo: kiedyś kontrolowałem regularnie i wliczając kredyt i opłaty wychodziło tego z 25k miesięcznie. Chyba wrócę do tego bo nigdy nie miałem takiej kontroli nad własną kasą jak wtedy.
@RoBee: W Norwegii trudno jest czasem zachować kontrolę nad wydatkami i dyscyplinę finansową. Zarabiamy dziesiątki tysięcy i tu wydaje się parę tysięcy, tam kilka stówek, gdzie indziej znowu kilkadziesiąt, tydzień mija i parę k znika z konta. Przez różne rzędy wielkości, trudno oszacować ilość i sensowność wydatków. Przydałaby się denominacja ;)
@RoBee: Pewnie w Polsce :) Sam używam gotówki tylko jeśli uczestniczę w jakichś szemranych interesach, nawet portfela już nie mam tylko sam zasobnik na karty.