Wpis z mikrobloga

Hej Mirki! Czy znacie może jakąś firmę, w której poszukują kogoś do helpdesku albo do biura? Generalnie chodzi o to, że chciałbym pójść do takiej pracy, która daje jakieś ciekawe doświadczenie, bo mam dosyć magazynów i fabryk. Nawysyłałem CV, gdzie się dało, ale jak na razie zero odzewu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mam średnie i angielski na poziomie B1.

#poznan #praca #helpdesk #informatyka #przegryw
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BASSE-HOHEN: to powiedz że obslugiwales helpddesk HP na przykład. Oni tego nie sprawdzają. Powiedz że dzwoniły do Ciebie starsze osoby i pomagałem im rozeiazywa problemy z it. Dowiedziesz że byłeś cierpliwy k sumienny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@BASSE-HOHEN: nie wiem skąd jesteś ale jest kilka tego typu firm, w Katowicach no masz capgemini, IBM, Fujitsu, ING, o ile wiem każda z nich ma jakiś helpdesku więc można próbować
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BASSE-HOHEN: tym doświadczeniem to się nie przejmuj, wyślij , może odpowiedzą, w ogłoszeniach są podane kryteria idealnego kandydata, jak spełniasz połowę to i tak się mogą odezwać, a teraz brakuje ludzi więc szanse są. Szukaj jakiegoś ogłoszenia typu service desk, monitoring
  • Odpowiedz
@Kefir91: Pracowałem głównie na produkcjach jako operator maszyn, na magazynach, robiłem korekty lakierów samochodowych, w wykończeniówce i przy budowie studni głębinowych. Doświadczenie, jakie mam raczej jest nieprzydatne w pracach typowo biurowych :D
  • Odpowiedz