Wpis z mikrobloga

Każdemu zdazy się napisać czy powiedzieć coś bez myslenia


@AGS__K: Ale dlaczego bez myślenia, a nie bez wiedzy? Przecież choćbyś sto lat myślał to nie wymyślisz, że absolutnie niby każdy sklep ma bakterie do dyspozycji. Ale jak masz wiedzę, ktoś ci to wcześniej powiedział, albo już wcześniej zapytałeś w sklepie to co innego.

Chyba, że podasz jakąś ogólnodostępną regułę mówiącą o sprzedaży baterii, którą każdy musi znać jak to że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nowywinternetach: też prawda. Generalnie to pod pojęciem bez myslenia miałem na myśli również brak wiedzy. No cóż, bywa że ktoś nie miał z czymś takim w ogóle do czynienia, a ludzie na internecie już wyzywają
  • Odpowiedz
No cóż, bywa że ktoś nie miał z czymś takim w ogóle do czynienia, a ludzie na internecie już wyzywają


@AGS__K: O właśnie.

Jedni pytają gdzie kupić można chleb, inni baterie, a jeszcze inni generator jonowy. I wszystko zależy od wiedzy + doświadczenia. Nikt się z tym nie rodzi. No ale że w naszym kraju mamy masę dysfunkcyjnych ludzi i rodzin,to się tak do siebie odzywają i nadal myślą, że
  • Odpowiedz
@glaaki: Przez internet to każdy wie że prawie wszystko kupisz, ale nie o to chodzi. Chodzi o nazwę dyskontu, a nie że "prawie w każdym się da".

gdzie jest taki sklep


No jaki, jaki? Nazwa xD

Tylko nie mów takich rzeczy że żabka czy coś.
  • Odpowiedz
@100fraszek: Za wartościowy, inteligentny content. Dużo wartościowszy niż gdzie kupić bakterie i nikt nie odpowiada ( ͜͡ʖ ͡€)

dziś tez typ na wykopie pytał czy kumplowi za pomoc postawić 0,5 czy 0,7. Wpis już usunął. #!$%@?


@zolwik89: No i co z tego, że zapytał. Zapytał to zapytał, a od razu wyzwiska. Może nie wie? Skąd ma wiedzieć? Może nie wycenił dobrze tej pomocy (
  • Odpowiedz
@nowywinternetach bo to już jest głupie. Jak możesz pytać obcych ludzi w necie jak się odwdzięczyć kumplowi za pomoc, tym bardziej podkreślając litraż.
A jakby nie miał internetu coby biedak zrobił? Naprawdę nie widzisz tu problemu?
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Ty jesteś głupi czy tylko udajesz?? Sklep z bateriami to np żabka, kiosk ruchu, mediamarkt, biedronka #!$%@?(twój sklep) lidl, kaufland, społem, sklep wielobranżowy, stacja paliw, carrefour, bricomarche, leroymerlin, mediaexpert #!$%@? chomiki, sklep z oświetleniem, sklep z wyposażeniem domu, apteka, rossman, hebe, sklep #!$%@? na rogu! Mało?? To ja nie wiem gdzie Ty mieszkasz ???
  • Odpowiedz
A jakby nie miał internetu coby biedak zrobił? Naprawdę nie widzisz tu problemu?


@zolwik89: Jakby nie miał internetu to by drugiego kumpla spytał i tyle. Pogadał sobie o tym ile wódy się należy i nikt by nie robił dramatu %)

To ja nie wiem gdzie Ty mieszkasz
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: A kirwa widziałeś kiedyś sklep z doladowaniami do telefonu?? Nie bo nie ma takich sklepów oferujących jedynie doładowania, za to każdy wie gdzie o takie doładowanie zapytać i gdzie je kupić
  • Odpowiedz