Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
Ponawiam. Ktoś mieszka na wsi. Tam masz 2 sklepy, powiedzmy lumpeks i zwykły gospodarczy. Co dalej?

@nowywinternetach: na wsi w ziemiance. Jak nie ma sklepu z bateriami to nie kupi.

Jeśli nie próbujesz żałośnie trollować to jesteś mocno odrealniony.

Serio, skończ się kompromitować i próbować kogokolwiek wciągać w próbę rozumienia twojego spaczonego toku myślenia. Więcej, to patologiczny, nienormalny tok myślenia.
Jak nie ma sklepu z bateriami to nie kupi.


@login-jest-zajety: Żaden sklep z bateriami nie nazywa się "sklep z bateriami". Nie rób jaj sobie.

Więcej, to patologiczny, nienormalny tok myślenia.


Nie masz na to dowodu.

Czekam nadal na nazwę, wielu się peni, a nikt nie odpowiada. To jest ta mądrość wyzywających iksde

Ten Marcinek ze zdjęcia pewnie też 2x był w jakimś gównosklepie z elektroniką czy częściami, bo coś tam do
@Ytarka: Ty z tym poziomem kultury gdzie funkcjonujesz oprócz w internecie gdzie możesz pyskować bez obaw o liścia minimum? Też wiocha na której nie ma baterii i matka cię w domu tak wyzywała?

Nie chce mi się już trollować, ale nie zmienia faktu, że można było odpowiedzieć jej, że w pierwszym lepszym sklepie je kupi, nawet w żabce.

Bo skąd ona ma to wiedzieć, jak nigdy nie kupowała. Może ma 18
@resuf: Zapraszam do Częstochowy.

Wyszedłes kiedyś z piwnicy?


Nie, ale spędziłem na pewno więcej czasu niż tutaj większość w sklepach/hurtowniach mechanicznych i elektronicznych, więc coś wiem. Ale nie podoba mi się podejście do ludzi co nie wiedzą, że w WIĘKSZOŚCI sklepów to dostaną. I co że w większości? Zanim nie zapytasz chociaż sprzedawcy w takim sklepie to nic nie wiesz. Każdy gdzieś wiedzę nabywa. A tutaj panna się spytała innych zamiast
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@luciditygone: z drugiej strony boję się, że mi też kiedyś wyłączy się na chwilę myślenie i spytam o coś, czego będę żałował bo wykopki mnie obsmieją xD
W sensie to jest skrajny brak myślenia, ale tylko z naszej perspektywy. Każdemu zdazy się napisać czy powiedzieć coś bez myslenia