Wpis z mikrobloga

@Spajkodron3000: nie tylko Twoje, niestety. Też mam odczucie, że Marcin troszkę ostatnio mniej się angażuje w swoje kanały na YT i Spotify na rzecz programu w tv, przez który ja nie umiem przebrnąć, ale z sentymentu śledzę jego internetowe poczynania i mam nadzieję, że wróci na ten lepszy poziom. Bo muszę przyznać, że był pierwszym kanałem tej tematyki, który mnie naprawdę zaciekawił.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adriabba: możliwe, że tak jest ale widzę też, że w pewnych momentach zaczyna się przerost formy nad treścią. 2 lektorów, teraz szuka 3 damskiego głosu. No i fajnie, że idzie do przodu z formą i jakością audio ale szkoda, że czasem odbywa się to kosztem treści.
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000: to prawda, troszkę sodowka zakręciła mu w głowie. Do tego odcinki co raz krótsze i zaniedbywanie niediegetyczne kosztem kryminatorium. Jeżeli lubisz dłuższe historie to chętnie polecę ci (o ile nie znasz) "corpus delicti" jest na YT i na Spotify.
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000: no nie gadaj mi nie podchodzi, drażnią mnie te #!$%@? niestety :(, a za Jaśmin tęsknię strasznie, aż mam żal do niej, za zostawienie nas z pierwszą częścią waco i jej tak długą nieobecnością.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adriabba: mnie nie drażnią bo wpisuje się to w moje poczucie humoru ale np. śmieszna forma podcastu u Prawdziwe Zbrodnie też mi nie podchodziła.
Ja dalej wierzę, że Jaśmin wróci chociaż już coraz mniej xD
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000: ja nie wiem czy wierzę, czy po prostu się łudzę jeszcze. Niby miała zniknąć na chwilę, uporządkować sprawy i nagrywać. Nagrała o ruchu bezwizowym ;) trzymam kciuki mimo wszystko i cierpliwie czekam, racząc się hulaj dusza- która Jaśmin do złudzenia przypomina. Już nawet snułam teorie spiskowe, że to jednak Jaśmin () póki nie pokazała swojej buzi. No nic życzę miłego wieczoru i lecę słuchać Agi Rojek.
  • Odpowiedz