Wpis z mikrobloga

Niech ktoś założy kanał na yt i z automatu przerzuca tam wszystkie filmy lalusia. Nie chcę mu dawać sypukcji ale z drugiej strony nałóg się domaga karmienia. Wiem że istnieje naszkolej.pl ale lepiej zrobić to ogólnodostępnie na yt, nawet można nazwać ten kanał major Suchodolski co by niezorientowani myśleli że to prawdziwy kanał. Pamiętam że swego czasu działało coś takiego na #bonzo jedyny problem teraz to mogą być lateksy i zgłaszanie do jutuby kopii filmików joora.

#kononowicz #patostreamy
Obikok_Bartek - Niech ktoś założy kanał na yt i z automatu przerzuca tam wszystkie fi...

źródło: comment_2zoJOOX4tp7ApBwQAmNRV3KwRy3nbQUK.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Obikok_Bartek:
Rudy od razu by zglosil. On uwalil nawet rary Kolonki, bo bal sie, ze ludzie beda je ogladac, zamiast 20minutowego przynudzania szczura. Sa jednak na pewno jakies mirrory na innych stronach. Nie wiem, bo nie ogladam tego przyglupa i wszystkim radze robic to samo
  • Odpowiedz
@Obikok_Bartek: Robię to od lat, ale, z jakiegoś powodu, jak Mexicano i Sławek nagrywali z nimi, to mi usuwali kanał :-) Dziwne, bo z żadnym innym redaktorem nigdy nie miałem problemów.
Nadal to robię, ale archiwizuję na swoim komputerze, bo uznałem, że wrzucanie nie ma sensu :-) A wszystkie odcinki lecą na mojej telewizji całodobowej, bo przez to mnie nie usuną znowu :D
  • Odpowiedz