Wpis z mikrobloga

@Dykto: Czysto matematycznie licząc to umrą z głodu na emeryturach tak jak i faceci. W praktyce do tego czasu wiele może się zmienić i przewidywania sytuacji po takim czasie nie mają sensu.
  • Odpowiedz
@Dykto: myślę, że w przedziale 60+ nic się nie zmieni za 40 lat. Ludzie nie chcą być samotni w obliczu chorób i bezużyteczności spolecznej, więc będą tworzyć pary, żeby się sobą nawzajem opiekować. To już nie jest wiek, w którym ktoś daje #!$%@? o to czy podnieca partnera i czy będzie zdradzany. Jak baba poda leki i mało marudzi to jest super. Aczkolwiek starych kobiet jest więcej niż starych mężczyzn, więc
  • Odpowiedz
@Dykto: Kiedyś rozmawiałem na ten temat z księdzem. On stwierdził, że pewnego dnia madki zostaną zupełnie same. Rodzice umrą, a dzieci się od nich odwrócą.

Tak sobie myślę, że ten człowiek wie, co mówi. Codziennie widuje te biedne staruszki, które rozpieprzyły własne rodziny i zniszczyły dzieciom psychikę tak, że te nie chcą ich znać. Na starość szukają pocieszenia w kościele, obwiniając za swoją sytuację cały świat, nie widząc Absolutnie żadnej winy
  • Odpowiedz