Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirunie, robię pierwsze w swoim życiu #rozdajo
Oddam komuś z Was w pełni sprawną kartę GTX 970 4GB
Ponieważ nie chcę się zdawać na rzut losem i wysłać ją kompletnemu randomowi, który niekoniecznie się nią nacieszy, albo sam opyli ją na Allegro, postanowiłem ludzi jakoś przefiltrować. Zwycięzcą zostanie ten (lub ta), kto najlepiej przekona mnie, że z tej karty będzie miał największą radość jako #pcmasterrace Forma jest dowolna, może to być tekst, fotka, gif, filmik, a nawet kuźwa piosenka nagrana samemu, sky is the limit. Ten, kto najlepiej mnie przekona, dostanie kartę wysłaną na mój koszt.
Macie czas do niedzieli 12/1/2020 do godziny 20:00 polskiego czasu.
Konkurs jest legitny, stawiam dziesięć lat mojego konta tutaj jako gwarancję.

Edit: zielonki dupa cicho!
Felidiusz - Mireczki i Mirunie, robię pierwsze w swoim życiu #rozdajo 
Oddam komuś z...

źródło: comment_AR3QgeVLyc0wI5IdmbQcm03jlVA3MCuP.jpg

Pobierz
  • 280
  • Odpowiedz
  • 1
@Felidiusz Nie potrzebuję tej karty, bo mam do grania PS4, a laptopa z 2012 roku do "Internetu". W cenach części do kompa kompletnie się nie znam, jak dla mnie może to być warte 1000 zł albo 10 zł, ale i tak kompletnie mi nie przydatne, po prostu nie siedzę w branży "komputerów dla graczy", od zawsze grałem na konsolach. Jeśli wygram to wystawię to na aukcji allegro dla wośp, oczywiście w
  • Odpowiedz
@Felidiusz jak jakimś cudem wygram to mój komputer będzie wyglądał jak komputer słynnego taśmena. W sumie ja tez mogę przemienić się na taśmena. Zawsze byłem poj*bany ( ͡° ʖ̯ ͡°)#pdk
  • Odpowiedz
@Felidiusz: mam masę gier z bundli które czekają na ogranie (swoją drogą, dzięki łowcom gier i steamgifts odkryłem sporo indyków, na które wcześniej bym nawet nie zwrócił uwagi), część z nich już niestety nie chodzi płynnie na 760. Teraz do końca stycznia jest nawał pracy na studiach, potem tydzień sesji i nadejdzie w końcu chwila wytchnienia na przejście paru gierek. Nie mam horej curki, nie zaśpiewałem ani nie zrobiłem fikołka,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Felidiusz: a ja napiszę poważnie nie będę wklejał jakiś głupich memów. Komputer kupuję już od około 5 lat i ciągle przekładam go na dalszy plan bo zawsze mam jakieś bardziej priorytetowe rzeczy i w sumie to większość wkładam w mieszkanie (tak wiem komputer też jest w mieszkaniu :) )
Kiedyś bardzo dużo grałem w CS ale z roku na rok fpsów ubywało do tego stopnia że w sumie gram tylko
  • Odpowiedz
@Depco17: Prawda. Mało kto ma odwagę szczerze napisać: "Zarabiam mało", zwłaszcza kiedy wszyscy wokół pieją, że trzepią gruby hajs. Gdybym nie mieszkał w UK, sam pewnie ledwie bym się wyrabiał finansowo.
  • Odpowiedz
  • 1
@Felidiusz Właśnie jestem w trakcie przesiadki z laptopa na komputer stacjonarny. Różowa od paru dni chodzi #!$%@? bo po co ci komputer, bądź dorosły, mamy ważniejsze wydatki :D ale się nie poddaje i składam jakiś zestaw za 2tys. tak żeby pograć na czymś co pozwoli uzyskać trochę więcej niż pokaz slajdów na ekranie :D z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie sprawy i pozdrawiam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Felidiusz: nwm czy zarzutka czy nie, trudno. W moim kompie padła z 6 miesięcy temu karta graficzna (GTX 760) która i tak ledwo ciągnęła poe na średnich. Ta karta byłaby optymalna bo nie opłaca mi się wpychać czegoś nowego do mojego i5 4670, a zanim odłożę kasę korzystając z diety czokoszokowej na nową kartę, to do tego czasu ten procek będzie za stary nawet na średnio wymagające gry.
  • Odpowiedz