Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirunie, robię pierwsze w swoim życiu #rozdajo
Oddam komuś z Was w pełni sprawną kartę GTX 970 4GB
Ponieważ nie chcę się zdawać na rzut losem i wysłać ją kompletnemu randomowi, który niekoniecznie się nią nacieszy, albo sam opyli ją na Allegro, postanowiłem ludzi jakoś przefiltrować. Zwycięzcą zostanie ten (lub ta), kto najlepiej przekona mnie, że z tej karty będzie miał największą radość jako #pcmasterrace Forma jest dowolna, może to być tekst, fotka, gif, filmik, a nawet kuźwa piosenka nagrana samemu, sky is the limit. Ten, kto najlepiej mnie przekona, dostanie kartę wysłaną na mój koszt.
Macie czas do niedzieli 12/1/2020 do godziny 20:00 polskiego czasu.
Konkurs jest legitny, stawiam dziesięć lat mojego konta tutaj jako gwarancję.

Edit: zielonki dupa cicho!
Pobierz Felidiusz - Mireczki i Mirunie, robię pierwsze w swoim życiu #rozdajo 
Oddam komuś z...
źródło: comment_AR3QgeVLyc0wI5IdmbQcm03jlVA3MCuP.jpg
  • 280
@Felidiusz dziwnie, zawsze oddawanie krwii łączyłem z atmosferą życzliwości, zaufania i masą uśmiechu. Dzięki temu łatwiej się zmobilizować i chodzić do centrum krwiodawstwa.
Ale w UK może krwii nie potrzebują, a wszystko wyleczą paracetamolem xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Felidiusz: ogólnie to lipa bo zepsuła mi się karta jakies pół roku temu i teraz na laptopie śmigam, takie cudo z g4560 by było fajniutkie <3
Ja #!$%@? płaszczycie się o jakiegoś starego paścia jak #!$%@? robaki. A ty @Felidiusz: masz ty godność człowieka by biednych wykopoków zmuszać do żałosnych zachowań dla starej karty graficznej? Równie dobrze u moze być twój stary.
@Felidiusz Mam dosyć dobry sprzęt, przed ostatni rok żadko używany. Za około miesiąc przeprowadzam się do innego miasta, postanowiłem, że ogarnę sobie też mój komputer na nowe mieszkanko, zrobię sobie swój kącik i podłącze sprzęt i w końcu sobie będę pogrywal w gierki. Przyda się lepsza karta graficzna jako dopicowanie sprzetu na nowe mieszkanie!
PS. I tak nie potrzebnie to pisałem nie wygrałem nigdy nic w żadnym konkursie ( ͡º ͜