Wpis z mikrobloga

#wroclaw, popołudnie, tramwaj linii 11. Karyńsko siedzące na miejscu oznaczonym jako dla kobiet w ciąży drze mordę z niezadowolenia, że musi... ustąpić kobiecie w ciąży. "Ale jak to!!1!1!1!! Pszeciesz na innych miejzcach siedzom menszczyźni!1!11!!! Czemu rzaden nie ustompi, gdzie ci prawdziwi facedzi!1!!1!" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyjaśnijcie mi #rozowepaski, dostajecie jakiegoś kłucia w macicy, kiedy musicie się zachować zgodnie z zasadami dobrego wychowania, że tak krzyczycie, gdy to robicie?

#logikarozowychpaskow
  • 5
@lukasz_r128: w sumie prawda, ale brak dobrego wychowania dotyczy też w miarę normalnie wyglądających kobiet, głównie tych w przedziale 20-35. Na dworcu w moim rodzinnym mieście są takie wielkie, masywne, przedwojenne wahadłowe drzwi, które raz puszczone zamykają się z impetem i trochę sobie potem sprężynują. Żadna baba w tym przedziale wiekowym mi jeszcze ich nie przytrzymała. Robią to głównie albo takie młodziutkie nastolatki, albo panie mocno już dojrzałe, czasem wręcz seniorki,
@znmd: ja bym Ci przytrzymała, bo wiem, jak to jest dostać drzwiami ( ͡° ʖ̯ ͡°). ale tak to jest jak się mieszka w mieście, gdzie termin "kultura osobista" ostatni raz był słyszalny/zauważalny 40 lat temu