Wpis z mikrobloga

Witam, moze ktos bedzie w stanie mi poradzic jak postepowac dalej. Poznalem fajna dziewczyne i zaprosilem ja na randke, natomiast ona jest bardzo niesmiala i w sumie nie bylem do konca pewien czy randka byla udana. Natomiast po randce opublikowala na WeChacie kilka zdjec i opis gdzie byla i dodala dopisek, ze byla na randce. Gdyby randka byla nieudana, prawdopodobnie nie umiescilaby tam tego statusu. Pytanie brzmi, co dalej? Co zrobic aby poczula sie bardziej komfortowo ze mna? Gdzie warto zabrac ja na nastepna randke? Chyba zbyt wczesnie aby zaprosic ja do mnie? Moglbym dla niej cos ugotowac ... Macie jakis pomysl, gdzie moglbym ja zabrac i co moglibysmy robic (aby przelamac lody)? Bardzo mi na niej zalezy :( Na pierwszej randce zabralem ja na mini-golfa, potem na show (cos w rodzaju cyrku) i zakonczylem w polskiej restauracji. Moze kregle (z tym, ze mam zero umiejetnosci gry - ostatnio gralem chyba z 6-7 lat temu) albo zoo/jakis park rozrywki/karting/park? Troche mam obawy co do temperatury jezeli atrakcja jest na zewnatrz. Odpada jazda na lyzwach, bo jestem w tym kiepski (ale szukam miejsca do nauki :P).
#zwiazki #rozowypasek #niebieskipasek #uczucia #randka
  • 8