Wpis z mikrobloga

Ej, perfumowe Mirki, jest tu jakaś większa społeczność we Wrocławiu?
Zawsze to fajnie mieć kontakt i łapać się osobiście na podmianki czy okazjonalne zakupy jak jest możliwość. Może zrobimy listę Wrocławiaków zainteresowanych tematem, którzy mogą coś rozebrać, kupić, wymienić?
#perfumy
  • 36
  • Odpowiedz
@Torqe: @SZARY28: ja wiele z tych osób znam ale niekoniecznie chcę ich wpisywać bez zgody, bo nie każdy może sobie życzyć xD. Ale ostatnia moja rozbiórka odbyła się bardzo fajnie, bo w dużej mierze na miejscu. Najbliższy zakup też zrobiłem we Wrocławiu, więc da się :P.
Uważam, że ma to sens szczególnie wtedy, kiedy mamy ochotę rozebrać coś taniego, lub jeden zapach i wysyłka wychodzi kilkadziesiąt procent dekantu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FELIX90: jestem z okolic Wrocławia,. możesz wołać do rozbiórek, rzadko coś biorę na rozbiórkach, ale może coś się trafi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FELIX90: XD A se czarnolistuj panie, specjalnie omijam tag perfumy żeby nie wchodzić nikomu w drogę, teraz jest rozmowa o Wrocławiu to napisałem, może ktoś z okolicznych Mireczków będzie zainteresowany.
  • Odpowiedz
Ja mam do odlania:
Adnan Ambre Noir - 1,3 zł/ml (20ml)
Rasasi Leo - 2,7 zł/ml (15ml)

Przydałby się ewentualnie tag do obserwowania, żeby wiedzieć, że coś jest w okolicy może #rozbiorka71 ?
  • Odpowiedz
Do odlania
1. Al Haramain - Signature Silver, EDT, 1.0PLN/ml (70ml)
2. Carner Barcelona - Cuirs, EDP, 3.5PLN/ml, (40ml)
4. Kolmaz - Arabi Cana, EDP, 0.8PLN/ml, (20ml)
6. Maison Margiela - Soul of the Forest EDP, 4.0PLN/ml (10ml)
7. Nou - Oliban, EDP, 1.1PLN/ml, (30ml)
  • Odpowiedz