Wpis z mikrobloga

Hej #ww3 #iiiwojnaswiatowa #iran #usa

Za pół roku zawołam wszystkich plusujących ten wpis. Chcę pokazać jakimi dzbanami są Ci wszyscy, którzy obecną sytuację w Iranie uważają za początek III Wojny Światowej, że to już koniec, żarty się skończyły. Wojny światowej nie będzie, conajwyżej lokalna wojna, ale i na to są małe szanse, nie ma w tym interesu. Trochę poszczekają, ropa pójdzie w górę i mocarstwa zadowolone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 34
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@glos_ze_zlewu: no mnie potrafili zaminusowac w znaleziskach. Dupa tam, że od 12 lat mieszkam w kraju, który graniczy z Iranem, w którym mam firmę i jestem w nim co miesiąc, spotykam się z przedstawicielami różnych ważnych instytucji, słucham opinii bezpośrednio od Irańczyków itp. Dupa tam, ww3, a wszyscy tu mają wywalone i jedyne co widziałem to Apache lecące do bazy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MamByleJakiNick: ale co to znaczy wojna światowa? Turcja wchodzi do Libii, Egipt i Arabia Saudyjska się przeciwstawiają. To już mamy 2 kontynenty. Może być, tylko nie będzie się toczyć w Europie. Tak dla odmiany.


@ameneos: Miła odmiana dla nas by była ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam na myśli że będzie otwarty konflikt,wiele stron konfliktu, no i włączą się mocarstwa, może nie bezpośrednio prowadząc wojnę, ale wspierając
  • Odpowiedz
@MamByleJakiNick: Przy obecnym rozwoju i sytuacji na świecie jakby wybuchła wojna na taką skalę jak WW2 to spełniłby się sen Kononowicza, nie byłoby niczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moim zdaniem w dzisiejszym świecie takie akcje chyba są celowe żeby odpowiedni ludzie zbijali hajs na giełdzie.
  • Odpowiedz