Wpis z mikrobloga

Hej #ww3 #iiiwojnaswiatowa #iran #usa

Za pół roku zawołam wszystkich plusujących ten wpis. Chcę pokazać jakimi dzbanami są Ci wszyscy, którzy obecną sytuację w Iranie uważają za początek III Wojny Światowej, że to już koniec, żarty się skończyły. Wojny światowej nie będzie, conajwyżej lokalna wojna, ale i na to są małe szanse, nie ma w tym interesu. Trochę poszczekają, ropa pójdzie w górę i mocarstwa zadowolone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 34
@MamByleJakiNick Fryderyk Wilhelm jak rano przeczytał odpowiedź Serbii na ultimatum Austrowegier stwierdził że wojny nie będzie i pojechał na urlop. Kilka godzin później zaczęła się Wielka Wojna.
@MamByleJakiNick: Taki wykopek całe życie siedzi w piwnicy i czyta internet. Raz na kilka lat może zabłynsąć bo coś się dzieje więc pisze jak szalony na temat który "wydaje" mu się że dobrze zna. I tu wchodzisz ty i psujesz całą zabawe.

Lepsze te dyskusje i teorie o III wojnie niż spieranie się o to czy kobiety to są złe czy bardzo złe, albo o to która partia sprawniej i na
@MamByleJakiNick: pamietam jak te przyglupy rozpetaly 3 wojne jak ruskoe wjechalu na ukraine xD. MAX 3 MIESIACE RUSKA ARMIA POD WARSZAWA WSPOMNICIE MOJE SLOWA


@Messix: Turecki pucz też był okazją do różnych hipotez. No cóż, jak ktoś mówi, że zaraz wybuchnie III Wojna Światowa, to w końcu będzie mieć rację (o ile dożyje ;-)), a tak poważnie moim zdaniem sposób prowadzenia wojen się zmienił... Za dużo bogactwa i luksusu, żeby