Wpis z mikrobloga

chyba zaletą jest jedynie pyło i wodoszczelność

@PilotBombowca: Można to miec i z minijackiem. Wystarczy spojrzeć np. na Samsunga Galaxy S5 albo Sony Xperię ZR, mające nawet wymienne baterie.
to coś jak te słynne nocze, ludzie na to narzekają a i tak producenci to robią a ludzie kupują takie tel xD

@PanKracy582: Bo producenci w wielu segmentach rynku nie daja wyboru. Paradoksalnie często w tańszych modelach masz wybór, a w premium - ograniczasz się do braku minijacka.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mp107: wlasnie trudno teraz kupic telefon spelniajacy "tylko" te warunki: min. 6/128 + minijack + slot na sd wedlug gsmarena jest ich 51 i z tego ktory producent jest znany z dobrego softu, aparat i np mi nie odpowiada tel w proporcjach 20:9 to naprawde pozostaje wybor miedzy kilkoma...
z tego samego powodu czemu nie ma już radia z CD w nowych samochodach. Lepsze wrogiem dobrego, i zawsze mniej trzeba elementów do środka wsadzić

@Diader: I w tym leży sedno problemu. Cięcie kosztów dzięki redukcji liczby montowanych elementów. Ale tutaj - na niekorzyść użytkownika.
Tak mi się skojarzyło - jakiś czas temu czytałem o pomyśle wykorzystania przedniej kamery jako czujnika intensywności światła, co pozwoliłoby na pozbycie się tego drugiego, ale