Wpis z mikrobloga

#pathofexile jakieś rekomendacje co do builda do krojenia metamorphów t14+? z łukiem pod puncture byle jaki mod extra life, reduced phys, endu, reduced chance to bleed często zawodzi na morphach z life regenem, więc zastanawiam się nad czymś typu blade vortexa albo crit lub impale blade flurry. im taniej tym lepiej, miny czy totemy też raczej dadzą radę, morphy nie mają immune faz, to można i by chyba jakieś ball lightning zrobić po taniości?
  • 21
@Illidank: imo bv od czasow kiedy znerfili shaper stat sticki do smiesznych poziomow nie ma racji bytu, pod pure phys bedziesz mial problemy bo mapy maja czesto monsters have phys resist oraz z nowymi zmianami do armora phys spele nie maja mozliwosci penetracji, olej ten temat

imo miny wciaz mocne, pyro, icicle
@Zerp: no i git, dzięki za info, widziałem teraz patent na bv phys to fire na chieftainie, wydawał się całkiem spoko, ale chyba drożej wyjdzie w porówaniu z minami, a tańsza wersja tego bv dupy nie urywa
@drzuo: poprzednią ligę grałem pod fireball i t14 robiłem z 3k lifa, więc myślałem że nawet mógłbym spróbować tego samego tylko z innym skillem, pod bossy te fireballe nie były najlepsze, ale jako tako, farmienie sporo frajdy
@Illidank: grałem chwilę minerem pod fireballe na clear, ze swapem na pyrcolasty na bossy i mety. często nawet nie trzeba było swapować i starczył sam fireball + miner jest dość tanky sam z ascendancy i talentów
jakieś rekomendacje co do do krojenia z łukiem pod byle jaki często zawodzi na z, więc zastanawiam się nad czymś typu albo lub im taniej tym lepiej, miny czy totemy też raczej dadzą radę, nie mają faz, to można i by chyba jakieś zrobić po taniości?


@prezes_internetu: dla mnie to mniej więcej tak wygląda
@Drashi: no ta ale bv w tym wydaniu dziala tylko jak poison applier, sam gram na poison ale viper strike xD, mam nadzieje ze plague bearera tez uzywasz, z empower4 i withered podlinkowanym na inc aoe mozesz easy biec przez nizsze mapy