Wpis z mikrobloga

Mirki jak do tego podchodzicie. Chce kupić sobie najzwyklejszy w świecie dupowoz. Zależy mi żeby auto było nowe lub prawie nowe, bezawaryjne i w miarę pakowne. I teraz czy brać dacie Logan mcv za 50 kafli z pakietem przeglądów i oponami (mam firmę więc wezmę na leasing, wrzucę sobie w koszta itp) czy za 30 kafli (bo nie mam tyle gotówki na raz) brać jakiegoś kombiaka klasy kompakt z przebiegiem około 100k km (jakieś serwisy wymiany już wtedy we własnym zakresie,). Dodam że nie muszę nadmuchiwać swojego ego znaczkiem na masce, po 3 latach leasingu i tak bym je sprzedał.
#pytanie #motoryzacja
  • 12
@miodek898: dacia nie jest zbyt dobrym wyborem, sam mam w firmie i o ile silnik i reszta da radę, tak wnętrze jest dalej o kant dupy,
przykład
sprzęgło ledwo 100k wytrzymało (4 kierowców mogło mieć wpływ)
plastiki skrzypią po 50k
guziki od elektrycznych szyb wyłamały się po ok 40k
regulacja nawiewu te klapki połamane a nikt tym nie szarpał
i kilka podobnych niuansów
@mrmydlo: bluetooth w dacii potrafi czasem się automatycznie nie połączyć z telefonem, muszę ręcznie, i trwa to ok 1 minuty, zamiast kilku sekund
edit. klima to żart w tym aucie
@miodek898 Ale chyba masz jakieś zmysły i odczucia z jazdy ? Jeśli nie widzisz różnicy między najtańszym masłem roślinnym, a prawdziwym masłem bierz dacie.