Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuję rady. Mianowicie razem z różową ogarniamy remont i potrzebujemy pożyczki 10k ze spłatą na 12-18 miesięcy, aby ten remont dokończyć. Zarabiamy razem ponad 7k netto więc ze spłatą i zdolnością kredytową nie będzie problemu, jednak jesteśmy kompletnie zieloni w sprawach pożyczek/chwilówek bo to nasza pierwsza pożyczka.
Dlatego proszę Was o radę jaki bank wybrać, ewentualnie czy oferta jaką mam z mojego obecnego banku tj. całkowita kwota do spłaty około 12 500 to spoko oferta i brać ją bez kombinowania i szukania alternatyw.

#pozyczka #banki #bankowosc #kredyt #chwilowki #finanse
  • 11
@Norskee Dokładnie tyle zarabiamy i dokładnie na taki okres chcemy pożyczkę, nie wiem co tu jest niejasnego dla Ciebie? :) Z zasady nigdy nie proszę rodziny o pieniądze i tyle ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tabaka2: Sprawdź czy Getin nadal ma 4k na 10 rat bez procentu. Nie jest to idealnie tym, czego szukasz, ale może część kwoty na 0% tu i część gdzie indziej wyjdzie Ci lepiej.
Zresztą, jak finanse pozwalają to weźcie oboje po 4k i macie już osiem bez procentu.
Fakt, krótszy okres spłaty niż chciałeś, ale podrzucam - sam ocenisz.
Ja bank millenium różowa PKO, w zasadzie nie pomyślałem o wzięciu dwóch kredytów, w sumie karta kredytowa to tez jakaś myśl.
@EkspertPKO wlasnie tego kalkulatora uzylismy i kwota do spłaty wychodzi 10 400 po przejściu do ipko okazało się że całkowita kwota do spłaty to ponad 12 000 wiec niewiele lepiej niż w millenium
@tabaka2: Kredyty na rok, półtora są niechętnie dawane przez banki bo niewiele na nich zarabiają.
Ale ogólnie rzecz biorąc np. w BNP Paribas przy kredycie do 30 tys, masz oferte 9,99% oprocentowanie i 6% prowizji - co daje kwotę do spłaty po roku 11 182,31 - wiec da sie to zrobic tanio, jesli wybierze sie odpowiedni bank, oraz nie da sie wcisnac ubezpieczenie.
Niestety kredyty to sprzedaż dlatego doradca w banku