Wpis z mikrobloga

@kopulant: Ja mam deski i jest ok. Sądzę że efektywnosć ogrzewania byłaby nieco większa w wypadu płytek ceramicznych, ale zawsze chciałem mieć prawdziwe drewno i trudno. Wada jest taka, że trzeba bardziej uważać niż w wypadku parkietu, bo jak parkiet się zniszczy to wycyklinujesz, a takie deski to ewentualnie raz, a potem trzeba wymieniać.
@eXe1987: przecież winyle, to jest linoleum XXI wieku. A fe.
@Neoplan: winyle dobrej jakości wyglądają mega pro
@kopulant: myślę że lepiej niż panele czy deski. Ja mam w domu płytki i chyba teraz polozylbym drewno, jest po prostu przyjemniejsze przy dotykaniu. A koszta ogrzewania... Nawet jakby miało być 15% więcej to przy wszystkich kosztach to nie jest super duzo.
@kopulant: deska podłogowa nawet jest lepsza niż panel, bo wiadomo - drewno.
Oczywiście, każde wykończenie podłogi daje opór cieplny...czy to płytki, czy panele, czy deski. Pytanie jak duży. Ja szukałem takich paneli, co raz będą mi odpowiadały i dwa nie będą stawiać dużego oporu.
@kopulant klejone na klej, nic się nie odkształca absolutnie jedyne co to nie ustawiam temperatury wody w obiegu na więcej jak 37 stopni. Bardzo przyjemne są do chodzenia, lepsze niż nagrzane płytki czy winyle.