Wpis z mikrobloga

wczoraj stałem parę razy pod tesco bo jeździłem 220, był pierwszy śnieg w tym roku to i byli pierwsi drifterzy
najpierw jakiś gość w w124 w kombiaku szalał bokiem po parkingu i całkiem nieźle mu to wychodziło, choć miałem momentami obawy że mi w autobus #!$%@?
później to już żal było oglądać, jakaś parówa w renault kadjarze robiła tylko podsterowne poślizgi bo kontroli trakcji nie wyłączył a wieczorem ktoś katował peugeota 106 i nawet nie próbował go postawić bokiem, nie wiem po co w ogóle to robił
na koniec ktoś ładnie się ślizgał tiguanem
szkoda że iveco ma niewyłączalną kontrolę trakcji ( ͡° ʖ̯ ͡°) dziesiątka albo liderek pewnie dałyby radę zrobić jakiś mały uślizg chociaż

#rzeszow #zwyklywpis
  • 15
@buking: nie mówię, że to źle, ale to trochę nonsens wbić gaz w podłogę, skręcić kołami i zobaczyć że co najwyżej lecisz trochę do przodu bo cię esp trzyma
albo się umie bawić albo się nie umie bawić, a jak się nie umie bawić to się nie zaczyna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pangia: Castoramy bo to kupiła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mówi się, że tam przeniosą casto bo obecnie dzierżawią jedynie powierzchnię i im to się średnio opłaca. Co powstanie w miejscu Castoramy? Mówi się, że spore szanse ma Carrefour.
@agresywny_salceson: @Voltaire: w tamtym roku w pierwszy śnieg na podpromiu policja przyjechała dopiero gdzieś po 1,5/2h ale przejechali tylko pare razy i nawet nie zatrzymywali tych co sobie latali, a w tym roku już tylko czekali nieoznakowanym aż ktoś zacznie, na tesku też stali i łapali
@Pangia Osobiście uważam że nawet na zapiętym esp takie "latanie" ma sens. Zawsze to się młody kierowca nauczy jak się jego auto zachowuje i co robią te magiczne 3 literki. Lepiej na parkingi niż podczas awaryjne sytuacji ogarniać że " aaa to tak to działa" A co do policji to kurde, jak trzeba ogarnąć #!$%@?ów co #!$%@?ą przez miasto 150 to nie. Jak idzie #!$%@? środkiem drogi ekspresowej co ostatnio mi się