Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w porządku?, 07:00:00, Poniedziałek, 06 stycznia 2020. Imieniny: Kacpra, Melchiora, Baltazara. Słońce podniesie się dziś o 08:06. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 7 godzin i 31 minut, w zenicie znajdzie się o 11:52 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:37. Ciemna noc zapadnie o 17:07, ale gwiazd można wypatrywać od 16:21.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w por...
  • 22
@micke: @Pjotsze: @wynalazek_one: @Sikorka2017: @piupiulaserem: @n1c3: @Dziesion: @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Kalmuk32 @MalaGlupiaMiejscowosc01 @aplered @Peter_Mountain @bolorollo @Feduk @Formbi @Lelndianer @rajjj @Daro82: @krzysztof-bilinski: @Slamowir: i reszta ()

Siemandero wszystkim! Poniedziałek rano i humor gitówa! Promotor zaakceptowała pracę ( ʖ̯) Zostaje mi tylko wysłać ją do ASAPu i można spać spokojniej
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @TomTailor100 @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @n1c3

Dzień doberek! Wczoraj trochę się zasiedziałam z teleskopem i dzisiaj się średnio czuję więc pewnie będę chora.
W ogóle znowu mam bordo xD w takim wypadku mozna się nadal tu udzielać czy trzeba poczekać aż ranking #!$%@? mnie wyrzuci ponad 1000 miejsc?
@Pjotsze: Dobrze, będę pisać :D Oglądam to szintis i mi się przypomniało, że zapomniałam coś wrzucić xD Klawiszowiec to normalnie mój ziom, te same ruchy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bierzcie i oglądajcie wszyscy, jak ktoś niecierpliwy to od 0:43 zaczyna się właściwa piosenka. Na filmiku to ja za 40 lat xD Życzę wszystkim żebyśmy na starość byli tacy fajni i wyluzowani jak ta Pani :D
https://www.youtube.com/watch?v=6wkCsnFRuwg