Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w porządku?, 07:00:00, Poniedziałek, 06 stycznia 2020. Imieniny: Kacpra, Melchiora, Baltazara. Słońce podniesie się dziś o 08:06. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 7 godzin i 31 minut, w zenicie znajdzie się o 11:52 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:37. Ciemna noc zapadnie o 17:07, ale gwiazd można wypatrywać od 16:21.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w por...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@micke: @Pjotsze: @Wejszlo: @wyinwidualizowany: @Sikorka2017: @bolorollo: @algus: @wynalazek_one: Witajcie po kilku dniach nie odzywania się.
Sylwester i nowy rok minęły leniwie (choć wyszliśmy na lokalną górkę pooglądać, jak to wygląda). W nowy rok nie robiłem nic specjalnego, więc nawet nie ma o czym pisać. 2, 3 i 4 stycznia byłem w robocie, poszedłem na chętnego w sobotę. Skończyłem kopanie i zasypywanie, ziemia wysortowana z cegieł i kamoli, ale jest jej tak mało, że nie wiem, czy starczy. Za to cegieł i gruzu sterta już na prawie 2 metry wysoka, taki ogromny kopiec na 10 kubików objętości, jak nie więcej. Potem przyszedł weekend, w międzyczasie było jeszcze wstępne dzielenie się majątkiem (dziadkom spędza to sen z powiek, choć w sumie nawet nie podjęliśmy jakiś dokładnych ustaleń) - majątek swoją drogą, a pewnie bałagan i różnej maści nic nie warte gruchoty - swoją drogą. Wczoraj były chrzciny młodego - ja się stresowałem, że się obudzi, że będzie krzyczeć, że coś mu nie spasuje, że postawi kloca, tymczasem sam zainteresowany przespał cały czas od przyjazdu na parking do ciasta na przyjęciu - ponad 3h ciągiem xD
Serio, ani jednego zająknięcia, stęknięcia, 2x się odrobine poruszył i tyle było widać jego udziału i angażu. Kamień z serca. Co więcej, nie dość, że przyjęcie wyszło nieco taniej, niż wstępne szacunki zakładały (i to wcale nie dlatego, że iluś gości nie było, bo był komplet), to jeszcze zabraliśmy stamtąd furę żarcia (serio, będzie na tydzień, chyba, że się wcześniej zepsuje), a sam zainteresowany wzbogacił się o ponad 3 tysie zielonych i jest już prawie tak bogaty, jak ja (dla niego spoko, dla mnie troche wstyd xD). Chyba trzeba mu będzie gdzieś ten hajs ulokować i tu w sumie pytanie do Was - korzystacie z tego typu rzeczy, jak np. długoletnie ubezpieczenie prywatne? Lokata odpada, bo to inflacja zeżre, kupienie złota też, bo tej kasy za mało, a przydałoby się, żeby ten hajs rósł osobno (bo inaczej będzie kusić do zużycia go na własne, niecne potrzeby) i żeby młody coś potem z tego miał.
No a z rzeczy innych - jutro jeszcze wolne, bo zamiast do roboty jechać, to jadę, no, na mały trip, takie tam 200 km prawie w jedną stronę - odwożę mamę, babcie i ojczyma do sanatorium w Krynicy (tej górskiej, nad morze nie ma tak kolorowo). A potem z powrotem sam :P
Po nowym roku dotarł jeszcze do mnie zamówiony mocniejszy odkurzacz dyson v6 trigger, ale oesuie, jakie to ma drogie akcesoria, co ja kupiłem? Chociaż z drugiej strony, jak mnie poniesie fantazja (i chętka na wydawanie dużej
buczubuczu - @micke: @Pjotsze: @Wejszlo: @wyinwidualizowany: @Sikorka2017: @bolorollo...
  • Odpowiedz