Wpis z mikrobloga

@Januszzlasu: przestałam oglądać jto jakiś czas temu ze względu na to że kanał zrobił się nudny i monotonny- dla mnie. Nie mogę teraz przesłuchać całego filmiku jutro się tym zajmę. Czy Rado jest w konflikcie z kierownikiem? Może ktoś nakreślić w kilku zdaniach ocb? Będę wdzięczna,a jutro sama nadrobię zaległości. Pozdro
@p_szybecki: radziowi palemka #!$%@?ła. Chłop dzień wcześniej na lajcie mowił o jakieś biografii, nie wiem co on chce żeby o nim film nagrali czy książkę napisali. Smieszny menel który uwierzył że jest kimś, jak mi się pierwsze filmy z nim podobaly i teksty były dobre to później chłop zapomniał zjeść sznikersa bo zaczął strasznie gwiazdorzyć
@xxxmen: radzio to cwaniak i mitoman. Że też kierownik go nie wyczuł... No ale co od niego oczekiwać on tylko węszy gdzie łatwa kasa będzie nawet jak wyjdzie kwas
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ByCzXD: jacula widział że wystarczy typa lekko podkręcić, podbije jego ego a facet się tak rozbuja że będzie mu ruch nakręcał jakiego kierownik sam nie widzial. Wiedział też że z rado jest niestabilny jak uran i że kwestia czasu jest aż jednie pod naporem niekontrolowanego rozrostu swojego ego. kierownik nie takich leszczy już przekręcał. Widać cwaniactwo ma wypisane na twarzy.