Wpis z mikrobloga

@BombasJanusz: Każdy zasługuje na życie i szczęście, ale nie każdy powinien się rozmnażać. Zdajesz sobie sprawę jak wygląda życie osób które jednak nie uzbierają żadnych dotacji i muszą sobie radzić z chorobą? Nie znam żadnych szczegółów, bo nikt nie podlinkował, ale to wygląda na zwyczajny przypadek nieodpowiedzialności i głupoty, jakich wiele.
  • Odpowiedz
@BombasJanusz: No skoro są chory ok nic mi do tego. Tylko dlaczego matka zadecydowała że urodzenie chorego dziecka to super pomysł? To skrajny brak odpowiedzialności tym bardziej że nie może dziecku zapewnić podstawowych potrzeb. Przepraszam że napisze to brutalnie ale osoby tak bardzo chore gdzie jest duże prawdopodobieństwo przekazania choroby dzoecku nie powinny się rozmnażać. Ja gdybym był chory bym nie skazał dziecka na takie cierpienie.
  • Odpowiedz
@PolakAteistaMocnyII: Tak bywa. W mojej okolicy dziewczyna (upośledzona, chodząca i obiektywnie pasztet) wpadła w poczęcie niepokalane około 20 r. życia. Kobieta może mieć pokrycie kiedy tylko chce, kwestia odwagi i wyciągnięcia ręki.
  • Odpowiedz
To ze cześć z was jest #!$%@? ;) i niezadowolona z życia,nie określa tego ze ta osoba nie może czerpać z niego przyjemności,miłego wieczoru.
  • Odpowiedz
@PolakAteistaMocnyII: wygrał instynkt macierzynski, możliwe że nierozsądny przez wgląd na sytuację finansową, zgodzę się z tobą, ale nie oceniajmy dziecka ze względu na chorobę. Bo inni niepełnosprawni mogą to czytać i ci wrazliwsi pomyślą że są gównem które moze zaoferować tylko cierpienie własne i przy okazji innym
  • Odpowiedz
@BombasJanusz: nikt nie wytyka dziecka, że chore. Wytykamy tylko matkę, że wiedząc, że sama jest chora, przez co rośnie prawdopodobieństwo urodzenia chorego dziecka, zdecydowała się na taki samolubny krok i zrobiła sobie to dziecko.
  • Odpowiedz
@BombasJanusz: W sensie czemu ty się chcesz kłócić z lekarzami. Ty wiesz jak ciężko schorowanej kobiecie, która jest przewlekle chora utrzymać ciążę?! Nie powinny mieć dziecka, bo mogą tego nie przeżyć. Żaden lekarz nie doradzi przy ciężkiej przewlekłej chorobie ciąży. Ale ty dalej brnij w teorie, że wszyscy mogą rodzić. Nie. Nie mogą.
  • Odpowiedz
@PolakAteistaMocnyII: zostałam zablokowana na Fejsie za napisanie pod zbiórką, że pomaganie jej to trochę poklepywanie po plecach za to, że z własnego egoizmu skazała dziecko na cierpienie. Dużo osób się zgodziło, ale byli i obrońcy moralności: "każdy ma prawo do szczęścia, dlaczego segregujesz ludzi?" Itp itd.
Idiotów jest masa, zaczynając od wyżej wymienionej, kończąc na ludziach, którzy jej sponsorują mieszkanie.

Już nie czepiając się tego, że mogłaby zbierać na kawalerkę, wynajem
  • Odpowiedz
@BombasJanusz: Choroby to nie tylko gorszy wygląd, czesto idzie też za nimi wiele fizycznych dolegliwosci. Nie wiem na co konkretnie choruje ta kobieta, ale jesli nie moze nawet pracowac, na pewno nie jest w dobrym stanie. Swiadomie skazała swoje dziecko na wegetację, na dzielenie jej losu, brak mozliwosci pelnego czerpania zycia
  • Odpowiedz