Wpis z mikrobloga

Mirki pod dwoma jedynami u góry mam taki jakby osad czy kamień. Byłem z tym u dentysty to powiedział, że kamień nigdy nie robi się na tych zębach i mam to wymyć szczoteczką ( ͡° ʖ̯ ͡°) zrobiłem to i oczywiście nic nie dało. Jakieś rady?
#stomatologia #dentysta
  • 15
@sekula14: Nie, masz zacząć czytać ze zrozumieniem. Powiedziałam, że ilość rtęci, która jest uwalniania z wypełnienia amalgamatowego, nie ma żadnego wpływu na organizm. I uwalnia się w ciągu pierwszych 24h. W USA stosują amalgamat nagminnie
@SkrytyZolw: to ty czytaj ze zrozumieniem. Nie wieże w to, że rtęć w plombach nie jest szkodliwa, wystarczy 1 upośledzona, zmutowana komórka w organizmie np. przez rtęć aby rozwinął się rak. Dlatego NIE WIERZĘ, że rtęć nawet w niby minimalnych ilościach nie jest szkodliwa. To co, ze w USA nagminnie stosują rtęć? To że nagminnie latają i zabijają ludzi dronami na terytorium obcych państw też mam uważać jest dobre? USA to
@sekula14: Dla wielu tak, USA jest wyznacznikiem pewnych standardów.

Ale mnie to nie zabolało. Po prostu mam wiedzą, na podstawie której mogę ocenić czy coś jest skuteczne czy nie. Podana przez Ciebie metoda nie ma absolutnie żadnego sensu. Ale skoro uważasz inaczej, to wytłumacz mi co dokładnie zachodzi? Jak soda usuwa tw przebarwienia? Dodatkowo może dodaj od siebie czym są te przebarwienia.