Wpis z mikrobloga

Hej Mirki.
Mam pytanko. Jakiś czas temu pytałem o szlifierke która można gładzie szlifować ale żeby też była do innych zastosowań. Z nie są duża tarczą. Polecieli mi JCB z Castoramy. Po prawie 2 latach użytkowania do drewna its w końcu użyłem ją do gładzi... Jeden dzień i kurcze zaczęła się obracać. Mimośród działa ale obraca się bardzo szybko jak normalna szlifierka z mimośrodem xd tylko w jedną stronę. Można to jakoś naprawić? Domyślam się że jednak ten pył jest winowajcą i hmm da się to umyć? Bo gwarancja raczej nie obejmuje tego.
#pytanie #pytaniedoeksperta #remontujzwykopem
  • 6
@darek-jg dziwna sprawa.kumpel mówi że działa dobrze. Wcześniej był tylko ruch mimośrodowy tak że mogłem trzymać rękę na papierze przy włączonej maszynie. A teraz się kręci tak że mi rękę szlifuje ale ruch mimośrodowy nadal jest. Jak powinno być xd
@darek-jg tak jest. Nie obraca się wirnik. Ale wcześniej na samym poczatku miałem tak że działał jakby tylko mimośród. Tarcza nie obracała się jak w kątowej. Teraz obraca się jak w kątowej. Tak powinno być? Mimośród działa nadal.