Wpis z mikrobloga

Mirki, co się #!$%@?ło to ja nawet nie...
Fortuna zakłady pseudo-bukmacherskie oszwabiły mnie na ponad 1400 cebulionów.

Otórz sprawa wygląda następująco xD
02.01.2020 zagrałem sobie kuponik a na nim kilku grajków z NHL którzy według mnie szczelo kronszkiem w to kwadratowe gdzie stoi gościu w zbroi z dynastii Ming xD

No i wszystko super ładnie pięknie do czasu początku spotkania Tampa bay lightnings vs Montreal Canadiens.
Na początku meczu tj. 42 sekunda, z zamieszania prawie przy połowie lodowiska ktoś oddaje strzał na bramkę Montrealu, gol.
Początkowo (pierwsze 2 godziny) bramka była przyznana zawodnikowi Tampa A. Cilrelliemu.
Jednak przed w przerwie trzeciej tercji ( PRZED KOŃCEM MECZU KUHWS) Hamerykańscy majstrzy od powtórek wypatrzyli że to jednak nie Cirelli strzelał a Steven Stamkos który był na moim kupnie ostatni do odhaczenia, na flashscorze to zmienili, na oficjalnej stronie NHL też zmieniony strzelca na Stamkosa.
Ale nie w tfu. Fortunie (_ )
Tam zafcy odmawiają właściwego rozliczenia kuponu tłumacząc to tym że w momencie rozliczania kuponu strzelcą nie był Stamkos tylko Cirelli tylko po meczu się #!$%@? odmieniło i panie Mirku #!$%@? Panu w dupe, pozdrawiamy zespół Fortuna PL.

Zdjęcia wyników z oficjalnej strony NHL i flashscore w komentarzach.

da się coś w tej kwestii zdziałać czy cytując Panią z obsługi "#!$%@? mi w pysk? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_7FbDvsewDyweB76YG4FA4qukcH3iGbKY.jpg
  • 7