Wpis z mikrobloga

Mirki, co się o------o to ja nawet nie...
Fortuna zakłady pseudo-bukmacherskie oszwabiły mnie na ponad 1400 cebulionów.

Otórz sprawa wygląda następująco xD
02.01.2020 zagrałem sobie kuponik a na nim kilku grajków z NHL którzy według mnie szczelo kronszkiem w to kwadratowe gdzie stoi gościu w zbroi z dynastii Ming xD

No i wszystko super ładnie pięknie do czasu początku spotkania Tampa bay lightnings vs Montreal Canadiens.
Na początku meczu tj. 42 sekunda, z zamieszania prawie przy połowie lodowiska ktoś oddaje strzał na bramkę Montrealu, gol.
Początkowo (pierwsze 2 godziny) bramka była przyznana zawodnikowi Tampa A. Cilrelliemu.
Jednak przed w przerwie trzeciej tercji ( PRZED KOŃCEM MECZU KUHWS) Hamerykańscy majstrzy od powtórek wypatrzyli że to jednak nie Cirelli strzelał a Steven Stamkos który był na moim kupnie ostatni do odhaczenia, na flashscorze to zmienili, na oficjalnej stronie NHL też zmieniony strzelca na Stamkosa.
Ale nie w tfu. Fortunie (_ )
Tam zafcy odmawiają właściwego rozliczenia kuponu tłumacząc to tym że w momencie rozliczania kuponu strzelcą nie był Stamkos tylko Cirelli tylko po meczu się k---a odmieniło i panie Mirku c--j Panu w dupe, pozdrawiamy zespół Fortuna PL.

Zdjęcia wyników z oficjalnej strony NHL i flashscore w komentarzach.

da się coś w tej kwestii zdziałać czy cytując Panią z obsługi "c--j mi w pysk? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Brudna-Cyganka - Mirki, co się o------o to ja nawet nie...
Fortuna zakłady pseudo-bu...

źródło: comment_7FbDvsewDyweB76YG4FA4qukcH3iGbKY.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Brudna-Cyganka: Ciekawa sprawa, ja bym nie odpuścił. Jak oficilana strona NHL tak podaję, to ciekawe skąd oni mają potwierdzone wyniki? najlepiej by było jakbyś jeszcze zlokalizował papiery sędziowskie po zakończonym meczu co wypełniają kto,gdzie,ile kar dostał itp. Taktyczny komentarz do obserwowania sprawy (ʘʘ)
  • Odpowiedz