Wpis z mikrobloga

Parę przemyśleń dot całej tej burdy wykopki vs leteksy i linczu na @mavon
Wczoraj wykopki po raz kolejny pokazały swoją słabość i brak organizacji.
Patrzę na sytuację chłodno. Lateksy w przeciwieństwie do nas są zorganizowani i działają wg planu. Wykopki ograniczają się do wydawania poleceń Fiodorczukowi " @Fiodorczuk weź zrób (...) @Fiodorczuk ufam dla CIEBIE"
A sam @Fiodorczuk bawi się formą a niżeli chciałby realnie tworzyć alternatywny kontent.
Dlaczego tak uważam?
Chociażby kanał prezydenta mający największy potecjał jest traktowany po macoszemu. Rozbili Kononowicza na dziesiątki innych kanałów i każdy skrobie sobie rzepkę dla soebie.
Bo drugie nawet bez Fiodorczuka nie ma chęci przez wykopków jakoś zagospodarowania knura bo ważniejsze są o dziwo jakieś durne ideologie. Typu "stara szkolna biedna szkolna" czy "nie ingerujmy w uniwersum". Pozwolmy w takim razie ingerować Sławkowi. Wczoraj Sławek ograł nas wszystkich odłączył swój opłacany internet. Miał do tego prawo. Co na to fiodor? Rozłożył ręce i l zwinął lajta. Zamiast awaryjnie zorganizować internet. Co robią wykopki
Oczywiscie wyzywają Sławka. Obrywa też się @mavon nie interesują mnie motywy jej przystąpienia do discorda. Sama Mońka nadal trzyma strusia z dala od Belwederu. Ale mimo to zawsze znajdzie się grupa malkontentów ktorzy musza narzekać i bawić się w pyskówki.
A mavon sporo zawdzieczamy. Chociażby zorganizowaniu zbiórki na power bank dla Fiodora. I gdybyśmy potrafili się zorganizować zamiast bawić się w awantury i marudzenie na lateksów. Kononowicz daeno miałby w Belwederze stałe łącze. Kanał konona rozwijałby się jeszcze lepiej. Wrociłyby Kononoskopie i reguralne lajty. I możemy to osiągnąć musimy się tylko zorganizować
#patostreamy
#kononowicz
  • 12
@Towarzysz_Sobaka
Ja nie jestem, bo ja nikomu dupy nie liże, działam sam i z tymi co się trzymałem np 2 lata temu w Uniwersum nadal się trzymam.
Odnosząc się do tekstu że nie ma możliwości "zagospodarowania Knura" to nie wiem czy wiesz bystrzaku, że 99% procent wykopków mieszka poza Białystokiem a nikt nie jest tak jebniety aby jeździć z drugiego końca Polski i aktywizowac Konona - no chyba że twój namiętny idol
@ciekawyadam
To są ludzie którzy zakochani w Wojciechu Suchodolskim są w stanie przejść boso całą Syberię aby powąchać aromat spod jego kroczego. Najprawdopodobniej to fetysz dotyczący zainteresowania osobnikami płci męskiej z dysfunkcjami poznawczymi przez innych mężczyzn, teoretycznie normalnych mających rodziny, dziewczyny. Jest to o tyle przykra choroba, że najbardziej dotyka osoby bliskie, nie samego chorego. Objawia się wręcz maniakalnym śledzeniem takiego osobnika, traktowaniem go jak osoby świętej (zbieranie relikwii w formie przedmiotów
@Towarzysz_Sobaka Chorągiewka jesteś od dzisiaj na wykopie ty bo sam powiedziałeś "a kto tu chorągiewka nie jest?". Więc od dzisiaj oficjalnie ci nadaje taka ksywę. A dodam fakt, bystrzaku iż dobra szkolna to biedna szkolna, odnosi się nie tyle już co do lajtow/paczek/hajsow z wyświetleń a tego, że ktoś traktował ich jak bożków i kupował im wszystko za darmo, przez co jeden i drugi mają #!$%@? ego w kosmos. Im się powinno