Wpis z mikrobloga

To wspaniałe, że jedna rakieta która #!$%@?ła samochód z irańskim generałem, przebywającym w Iraku, potrafi spowodować tak masowe obsranie sztanów przez wykopki xD
Ilość paniki jak przewinęła się przez te kilka dni jest niesamowita. Kombinatoryka by z kat. D zrobić E, pytanie czy mnie wezmą z kat. B xD młode pistolety srają, że żetony będą jeździć starem po miastach i wsiach, by wrzucać na pakę każdego z książeczką wojskową XDD "burwa, czy wezmą mnie za bety i wrzucą na pakę stara czy nie". Pewnie telefony do WKU się urywają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiara niektórych, że wezmą w pierwszej kolejności jakiś gości, którzy ostatni raz wojsko widzieli na komisji lekarskiej, gdy musieli się pochylić, złapać za kostki i kaszlnąć, jest zabawna. Śpijcie słodko, młode cycki. Możecie być spokojni.
#wojsko #wojskopolskie
  • 10
@NukeOps: a jak mam D DE C CE B BE A AM ITP to co podczas wojny?, wsadza mnie w ciężarówkę wypełnioną amunicja i każą #!$%@?ć. A ja #!$%@? dziękuję za taką robotę. Już bym wolał iść na front jest opcja gdzie #!$%@?ć. A tak jedziesz w zelazie i tylko myślisz czy coś jebnie czy nie.
@NukeOps: Swoją drogą to jest fikcja, że mamy armię z poboru, a pobór zawieszony. Jednostki duchy ze stanem ukompletowania 30% (a jest takich sporo) będą wysyłać wezwania na ćwiczenia, żeby pochwalić się, że coś robią. Może przynajmniej ktoś się w MON obudzi, ze coś jest nie tak.
@NukeOps: Mamy armie niezawodową (mentalnie widać że wojsko jeszcze jak za poboru, ogromne brygady, większość ukompletowania na niskim poziomie), jeśli chcieliby obsadzić wszystkie brygady to armia powiększyłaby się do 180tys ludu.
Większość brygad nie ma ukompletowania powyżej 85%(czyli Combat Ready).
Rezerwy nie wyślą na BW ale będą wzywać rezerwistów( z resztą i tak planowali w tym roku zwiększyć liczbę) żeby sprawdzić czy da się obsadzić etaty w pododdziałach. Niestety nie mamy