Wpis z mikrobloga

Hej mirunie. Planuje zakup nowego tel, mój aktualny to ip7 plus, który #!$%@? mnie przez swoją już beznadziejna baterie. Całe szczęście wciąż za dobra cenę idzie go pogonić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tym razem celuje w #android i tutaj pytanie; jestem w stanie przeznaczyć ok 2,5k, omijając przy tym chińskie sklepy.Celuje w modele z dobrym wyświetlaczem, dobrym czasem na bateri i oczekiwałbym zeby po 2 latach nie wyprowadzał mnie z równowagi przez lagi, przycinki itp póki co jestem najbliższy zakupu oneplusa 7t, kto ma? Korzystał? Albo jakieś alternatywy dotyczące zakupu w podobnej cenie?
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nielukaj: nie wiem skąd nadal bierze się ta plotka, ale to nie 2013, czas używania Androida nie jest w żaden negatywny sposób odczuwalny. Różnicy w jakości działania we flagowcach nie odczujesz, także kieruj się osobistym gustem, oceniając wygląd telefonu, dostępną nakładkę systemową i możliwościami aparatu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rudy_murzyn: I jedno i drugie jest przez 95% ludzie przeznaczone do trzech czynności: rozmowy, komunikatory, net. Po co przepłacać jak każde urządzenie teraz spełni swoje zadanie. ¯\_(ツ)_/¯

Ja mam postanowienie, że nigdy nie wydam na telefon więcej niż 1000 zł, bo jeśli nie grasz na nim albo nie wrzucasz masowo zdjęć do neta to płacisz tylko i wyłącznie za markę.
@Tytanowy_Lucjan: to tak jakby ktoś poprosił o jakieś sportowe auto a Ty byś przyszedł i polecił mu golfa 3 no bo przecież też jeździ i na co przepłacać. Może Ty takiego telefonu nie potrzebujesz ale on tak, skoro sam powiedział że celeuje w model za taką kwotę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rudy_murzyn: Masz rację. Rozumiem. Jednak OP nie miał jakichś wymagań poza "nieprzycinaniem" i określił budżet maksymalny, bo się nie zna.

Moi znajomi też byli święcie przekonani, że dobry telefon musi być drogi. Jak im się te iphony tłukły albo baterie zdychały i pożyczałem im swoje leżaki z szuflady to nie mogli uwierzyć, że dobry do ich potrzeb telefon może kosztować 600-1000 zł, a nie 3500 zł.
Inaczej :D dawno nie użytkowałem tel z andkiem, ostatnim był hłałej p8, który mimo będąc flagowcem działał jak mój poprzedni 2 letni LG. Dlatego dając kolejna szanse temu systemowi chciałem mieć topke wydajnościową, w dodatku zmęczył mnie iOS, a ceny nowych modeli od Apple wykracza poza mój budżet