Wpis z mikrobloga

Chcesz wprowadzić w tym nowym roku do swojego życia trochę urozmaicenia, przełamać szarość dnia codziennego?
Czy lubisz stawiać czoło czemuś nieznanemu?
Chcesz się zintegrować ze społecznością?
Chciałbyś otrzymać za podjęty trud nagrodę?

Jeżeli na większość pytań odpowiedź jest twierdząca, to koniecznie weź udział w zabawie #mirkowyzwanie

Wziąłem udział ponieważ lubię wyzwania. Lubię stawiać czoło czemuś nieznanemu... coś co jednocześnie postawi przede mną niewiadomą trudność i po zakończeniu sprawi równomierną radość z pokonanego zadania.

Lubię wyzwania jak i również akcje w których mogę pokazać cześć mojego życia, moich upodobań, pasji. Jest to alternatywą dla życia codziennego, pozwala zrobić coś czego się przez dłuższy czas, lub nigdy w życiu nie robiło.

Zaciekawiła mnie formuła mirkowyzwania. Przystępując, liczyłem na zestaw zadań które wymuszą zrobienie czegoś nowego/czegoś o czym normalnie bym nie pomyślał lub co planowałem od bardzo dawna a nie miałem okazji tego wykonać. Potraktowałem to jako potencjalną okazję na zrobienie czegoś niecodziennego.

Przez przypadek trafiłem na wyzwanie. Poczytałem trochę o tym i stwierdziłem, że może to być dobra zabawa. Uznałem, że jesienią przyda się trochę rozruszać i dodatkowej pozytywnej energii. Teraz wiem, że nie tylko jesienią edycja da mi tyle radości i w każdej będę starał się brać udział.

Według mnie ciekawa inicjatywa zrzeszająca użytkowników Wykopu. Niektórzy ludzi w naprawdę super sposób realizują swoje zadania i oglądam to z ciekawością


www.mirkowyzwanie.pl

Jednocześnie przypominamy o dostępnym formularzu na stronie gdzie możecie przysyłać propozycje zadań, sugestie.

[ #zycie ] [ #motywacja ] [ #mirkowyzwanie ]
FHA96 - Chcesz wprowadzić w tym nowym roku do swojego życia trochę urozmaicenia, prze...

źródło: comment_RAxWGFmDjXr0PVqY7eegQkueXRjO6fHv.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale to do zgłoszenia się do zabawy wystarczy zaobserwowanie tagu?


@SkrytyZolw spieszę z wyjaśnieniami. Zapisz się na listę do powiadomień. Kiedy oficjalnie wystartujemy z zapisami (24.01.2020) zostaniesz powiadomiona. Aby zostać uczestnikiem zabawy wystarczy w poście dodać komentarz "Biorę udział", to wszystko (). Następnie oczekujesz na wiadomość prywatną z zestawem zadań.
  • Odpowiedz
Ja proponuję coś co już wcześniej pisałem do @FHA96 - zrobić sobie plan na najbliższy rok i zobaczcie za rok co się sprawdziło.
Ja od kilku lat sobie takie coś robię i po roku fajnie można się zdziwić jakie były założenia, plany, co wyszło, a o czym już nie pamiętamy. Na prawdę fajna sprawa.
Niby rok szybko mija, ale jednak to aż 365 (w tym roku 366) dni. Trochę zawsze rzeczy
  • Odpowiedz