Wpis z mikrobloga

@Vastusia: odpowiedz sobie sama na to pytanie
@no_wlasnie: dla mnie jest to challenge. co prawda w 2019 już się do niego przymierzałam ale podsumowując moje podejścia do randkowania żadne nastawienie czy postępowanie nie działało, więc chcę sprawdzić czy bycie "niedostępnym" (i nie granie bycia niedostępnym tylko niedostępnym bo tak) działa.
A często bywa i tak że jak czegoś nie szukamy to się samo znajduje. Więc ten challenge ma dla mnie
  • Odpowiedz
@no_wlasnie no tak, challenge "nie będę palić papierosów" albo "nie będę pić alkoholu" też nie mają sensu. Hurr durr. Skoro dla Ciebie randka z kobietą (lub mężczyzną, spoko, nie oceniam) jest równie prawdopodobna co kupno porsche z salonu, to szczerze Ci współczuję. Pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
@PaulStanley Super, że dotarło to do Ciebie, ale takie rzeczy wie każdy normalny człowiek z jakimiś aspiracjami. Ty musisz robić jakieś pseudo detoxy od umawiania się na randki i używania jakiś gównianych aplikacji, co oznacza, że wcześniej miałaś z tym problem. Rozumiesz do czego dążę ? Proces dojrzewania chyba mocno opóźniony widzę.
  • Odpowiedz
@Anonimizator69: XDDDDDDDDDD czekaj to ty myślisz że ja w 2019 na pełnej #!$%@? siedziałam na tinderku i przesuwałam 10000+ ryjców na godzinę? #!$%@? XD

nie, wyjaśniłam czemu robię ten challenge, nie ważne czy to chodzi o apki czy ludzie z "reala" (nie tesco, carrefour), po prostu w tym roku skupiam się na sobie i jak ktoś mi wejdzie w drogę to o ile w zeszłym roku bym wzięła pod uwagę tak
  • Odpowiedz
@PaulStanley Skoro wrzucasz tak gówniany post, w którym opisujesz że robisz od tego detoks, tzn. że tak mniej więcej było. W innym wypadku zaprzeczasz sama sobie, ale czego się spodziewać od niedojrzałej dziewczynki z gimnazjum piszącej XDDDDDDDDD.
  • Odpowiedz
@PaulStanley Widzę czytanie ze zrozumieniem motzno u Ciebie kuleje. Z definicji jasno wynika, że w ogólnym mniemaniu detoks, jest to sposób na pozbycie się jakiś szkodliwych czynników z organizmu. Można to rozumieć dosłownie, jak i w przenośni, ale sam wydźwięk jest bardzo podobny. Wracaj lepiej do nauki płatku śniegu, bo twoje horyzonty są tak wąskie, jak twoje IQ. Zresztą nie napisałem, że byłaś uzależniona, tylko miałaś z tym problem. Czytaj dokładniej.
  • Odpowiedz