Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie ciąg przyczynowo skutkowy zachodzący z mózgach osób które pod filmami menelikano/konona/strusia piszą
-idź do normalnej roboty
albo
-jesteś na utrzymaniu innych ludzi
Ja rozumiem, że to część kultury uniwersum, ale jestem przekonany iż niektórzy piszą to zupełnie serioznie. Czy jak ktoś podbija kartę w fabryce azbestu to według nich nie jest na utrzymaniu innych ludzi aka szefa? Albo czy jak oni świadczą usługi rozśmieszając nas robiąc z siebie kompletnych debili to nie mają prawa dostać kasy od osób które mają ochotę za to zapłacić? Komuna tak #!$%@?ła mózgi temu narodowi, że dla nich aktor w teatrze to się powinien wziąć za prawdziwą robotę czytaj wykończeniówkę, a nie pajacować na scenie. A już w ogóle śmiech jak piszą to ludzie z nickami Dominik2007 co jedyną wypłatę jaką dostaje to od matki jak wychodzi z domu do szkoły na cebularz.
#kononowicz to już niestety #patostreamy
KrzysztofSuchodolski - Zastanawia mnie ciąg przyczynowo skutkowy zachodzący z mózgach...

źródło: comment_wlgGo69ZF8BaZzPicHfWn2KUHY60nRVe.gif

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@KrzysztofSuchodolski: a i tak dopowiadając co mają do wyboru:
Jarek
-#!$%@?ć z taczką na budowie gdzie zawsze może wrócić i kiedyś wrócić vs robić dwa kilkuminutowe filmy plus trzy lajty w tygodniu gdzie zarobek jest pewnie porównywalny do tego co by zarobił na budowie tylko, że może jajaca całymi dniami wywalić. Już widzę jak pracusie z komentarzy jutubowych nie wybrali by opcji numer dwa
suchy i konon
ciągnąć zasiłki od państwa
  • Odpowiedz
@KrzysztofSuchodolski: Próbowałem kiedyś pisać i takie osoby nie przyjmują argumentów. Po co taki menel miałby pracować i się męczyć jak on nagra przez pół godziny dziennie jakiś materiał i wpada mu 2x więcej niż zarobiłby pracując 10h dziennie. Kleszcze korzystają z chwili i możliwości, jakie dał im Kononowicz Krzysztof, który zapowiada w swoich ekspoze, że jak zostanie już prezydentem to wszystkim zapewni dobrobyt. Wszyscy może kiedyś zostaną jutuberami i będą kupować
  • Odpowiedz
@KrzysztofSuchodolski: @adik75:
Macie zupelna racje. Nie znaczy to jednak, ze powinnismy przestac uswiadamiac ludziom, zwlaszcza dzieciom, ze wplacanie im pieniedzy to skrajna glupota, ze sa o wiele bardziej potrzebujacy ludzie na swiecie, oraz ze robiac to, wyrzadzaja Pasozytom krzywde, gdyz rozleniwiaja ich jeszcze bardziej, zabijaja w nich resztki odpowiedzialnosci za wlasny los i utwierdzaja w przekonaniu, ze maja zapewniona przyszlosc do konca swoich dni (kto bedzie chcial ogladac 60letniego Jareczka,
  • Odpowiedz
@Docent_nauk: Oczywiście, że korzystają z chwili i śmieszne jest, że prawdopodobnie nie zdają sobie sprawy z tego, że większość z nich całkowicie nie ma szans na utrzymanie bez jednej konkretnej osoby.. Ciekawe też jaka jest aktualna suma przychodów lajtów i całego contentu uniwersum. Włączając w to różnych niebożych, szefów czegoś tam i wszelkich innych kleszczy. To łącznie większa suma niż się spodziewamy. Ciekawe, że większość tego trafi szlag jak zabraknie umęczonego
  • Odpowiedz