Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#owm #owmbugi

1. "za chwilę" zamiast "przed chwilą"
2. () nie ma łapek
3. Przy edycji tekstu znikają formatowania, jak linki, pogrubienia, znaki ignorowania formatowania "\" itd.
Czyli ¯\_(ツ)\/¯ zamienia się w ¯\(ツ)_/¯ , przez co wyświetla się tak: ¯_(ツ)_/¯
4. Wysokie zdjęcia zamiast ucinane od spodu, są wyśrodkowane, przez co umyka nam tekst np. przy zdjęciach z wiadomościami messengera.

...
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@unweek: hej! Tak przy okazji, mówiąc o nowej wersji masz na myśli wersję android czy hybrydę? Wiesz może kiedy hybryda będzie dostępna w becie na google play? Dzięki!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kroguc: hej, nie przejmuj się. Hejterzy są zawsze i wszędzie, a w Polsce to już szczególnie. Nieważne jak perfekcyjne dzieło wyprodukujesz, zawsze się ktoś przyczepi. Ja sobie nie wyobrażam korzystania z wykopu bez twojej aplikacji i używam jej godzinami dziennie, z komputera już w ogóle nie wchodzę na wypok. Jedyne czego mi brakuje to wyszukania tagu (albo nie umiem?) - w sensie w przeglądarce mogę wpisać adres URL np. wykop.pl/tag/aliexpress a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kokos: dzięki roszczeniowej społeczności tego serwisu kompletnie nie mam ochoty pisać już tej aplikacji ¯_(ツ)_/¯

@Kroguc: wcale mnie to nie dziwi, jednak wiele osób jest na pewno z waszej pracy bardzo zadowolonych, a może nawet wdzięcznych. Tylko tych ciężej usłyszeć. Ja bardzo cenię sobie oryginalny OWM, tylko z perspektywy standardowego końcowego użytkownika rozwój programu jest praktycznie martwy. Co oczywiście nie jest prawdą, ale kiedyś @feelfree zasypywał nas apką, ludzie piali
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kroguc: @unweek:
Poprawić "za chwilę" na "przed chwilą" uważałbym za dobry pomysł, naturalniej. Mimo tych "różnic czasowych".

Wracając do czwartego punktu. Uważam że tak nie ma być, bo wykop.pl też ma inaczej niż wy macie. Chodzi o zdjęcia gdzie pojawia się "Pokaż więcej".
Przykład inny niż powyżej: Czytam komiks 8-obrazkowy, przewijam w dół, widzę że komiks jest dłuższy, klikam "pokaż więcej", i okazuje się że umknęły mi pierwsze strony komiksu.