Wpis z mikrobloga

Nie wiecie gdzie w #czestochowa naprawiają pady do #ps4? Najprawdopodobniej popsuło mi się coś w gnieździe ładowania bo ładuje tylko pod specyficznym kątem, a zmiana kabla nie pomogła.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@XNiemcu: Nie jestem pewien czy to akurat gniazdo (to tylko domysły) i się na tym nie znam, więc wolę dać to komuś kto się na tym zna, niż jeszcze bardziej popsuć xD
  • Odpowiedz
@Elemelas No to jak wolisz, ale według mnie w skali od 1 do 5 ta naprawa to jakieś 1,5 a można zaoszczędzić hajs bo nikt za darmo Ci tego nie zrobi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Elemelas właśnie dlatego proponuję Ci samodzielną wymianę bo tam nic nie musisz lutować. Płytka jak się nie mylę jest przykrecona na śrubki i podpięta taśmą do reszty. Przed kupnem musisz jedynie rozebrać wcześniej swojego pada (Chyba że da się to sprawdzić po numerach z obudowy, ale tego nie wiem) i sprawdzić wizualnie bo są 3 rodzaje płytek. Poznasz na pewno po kształcie jaka jest u Ciebie i zamówisz sobie odpowiednią (
  • Odpowiedz
@Brozyn: Szczerze mówiąc to nawet nie wiedziałem, że to jest drugie gniazdo od ładowania :D cały czas byłem przekonany, że taką dziwną końcówkę mają oryginalne słuchawki od ps4 xD
  • Odpowiedz