Wpis z mikrobloga

Trochę #gownowpis ale w sumie pytam na poważnie.

Czy facet przed trzydziestką, który nie łysieje ani nie ma zakoli, ale goli się na łyso to w waszej ocenie od razu patus, czy jednak jeśli ubiera się normalnie, to nie sprawia pierwszego wrażenia typowego seby?

Long story short: moje są już za długie i zaczynają się układać w "artystyczny nieład" po noszeniu czapki, a że są sztywne, doprowadzenie ich potem do porządku to mordęga. Mógłbym je normalnie przystrzyc do takiej długości jak zwykle, ale z drugiej strony chcę spróbować czegoś nowego, tylko nie wiem, czy jeszcze bardziej nie ucierpi na tym moja pozycja społeczna i nie stanę się jeszcze większy #przegryw ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#wlosy #golenie #lysy #lysienie #zakola

Czy golenie się na łyso jest spoko?

  • Nie, patus 19.2% (20)
  • W sumie to tak 26.9% (28)
  • Mam wyjebane 53.8% (56)

Oddanych głosów: 104

  • 9
oje są już za długie i zaczynają się ukł


@Nidrax: To zależy od stylu, jeżeli ubierasz się casualowo, np koszule, jeansy, trampki, to łysa glaca może fajnie wyglądać. Jak nosisz t-shirty lub co gorsza dresy, to może być patowo.
@Nidrax: Nie gól się zupelnie na łyso chyba, ze masz bardzo wyraziste rysy. Jeśli masz dobrą linię włosów lepiej zdecydowac się na kilkumilimetrowe włosy, moze wycieniowane po bokach, zeby optycznie zwęzic twarz.